Wątek dotyczący artykułu

Trening punktowany Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów odwołany (foto)

W niedzielę na SGP Arenie miał odbyć się trening punktowany pomiędzy drużynami Włókniarza Częstochowa i Stali Gorzów. Zawody jednak nie dojdą do skutku.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
CzenstochoviA

Zabrakło na usługi świadczone przez szamana. Stąd problem z pogodą (nie została zaklęta, co powinno być obowiązkiem organizacyjnym przed każdymi zawodami).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wiget 9

:) Był dobrze opłacony ale Toruń zapłacił czterem żeby jednak padało i ten nasz no nie dał rady a chłop robił co mógł . :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kaytek

Widać ten wasz szaman nie poszedł w ślady żużlowców i nie dał się nabrać na wirtualną zapłatę bez pokrycia w realnych środkach. ;b

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
wiget 9

Sugestie są takie ze od dwóch lat ( 2012-2013 ) wałki robicie na meczach a PO to już mistrzostwo w krętactwie . Przykład Kryjom - Cieślak - Hancock .Żenada roku to była dla mnie ( to ze uciekali wasi zawodnicy to tylko pretensje do Romana bo rozkaz wydał niewol...kom ) Ta sama sytuacja u nas i też Kapitan Łaguta na mecz się spóźnia i też w PO i też z Tarnowem i co ????? Niema sprawy pojedzie od któregoś tam biegu :) . Pamiętam jak Kryjom latał wtedy z uśmieszkiem szyderczym i cieszył się jak "murzyn blaszką " ze bez walki na mistrza jedzie . I to była żenada .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|4)
blokuj
wiget 9

mój błąd już poprawiam , natomiast wy jesteście typowym przykładem ze macie kasę i nic więcej . Wydaje wam się ze kupujecie ale raczej to was kupili .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Kaytek

Dobrze, zrozumiałem twoja racja jest najtwojsza i nic Cię nie przekona, że białe jest białe a czarne czarne. Zastanów się tylko nad tym, że każdemu można coś zarzucić a mi nie chce się bawić w licytację bo można by to ciągnąć do usr**ej śmierci. Ty masz silną manię udowodnienia wszystkim swojej racji, kiś się w tym swoim sosie do końca swoich dni bo i tak nie sprawisz, że przez takie pisanie ktoś zmieni zdanie na jakiś temat, będzie wręcz przeciwnie. Podsumowując marny z Ciebie dyskutant, widzisz wady wszystkich dookoła a siebie widzisz jako kryształ. Twoje życie twoja sprawa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Cysio

Odpowiem merytorycznie. Zgodnie z regulaminem 2012 spóźniony zawodnik nie mógł startować. Sędzia nie miał prawa go dopuścić(dura lex, sed lex). Po tym skandalu ten przepis został zmieniony.
Jeśli uważasz, że gdyby nie zmieniono tego przepisy to Cieślak by się zgodził na udział Griszki, to jesteś naiwny. Zresztą sędzia by go nie dopuścił.
Co do wałków to zdaje się że sędzia łamiąc regulamin dopuścił do 14 biegu u Was zawodnika Wolne Pole. I gdyby nie defekt Holty, to jestem pewien że wynik nie został by zweryfikowany. Na taki skandal liga by sobie nie pozwoliła.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
wiget 9

Tak ale przepis mówi że sędzia jest jedynym i ostatecznym orzekającym niepodważalnie . Dymek nie wiedział czy w PO moze za Szumine kogoś dać do nominowanych więc zadzwonił do sędziego czy można . Koleś który powinien mieć przepisy w jednym paluszku (sędzia ) mówi tak ,no to puszczamy . Za to dostał kare , ale coś słyszałem ze Dymek regulaminu nie zna, pytał osobę która powinna znać najlepiej . Pozdrowienia Cysio jak tam treningi byłeś ????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Cysio

Jak się prezentuje teorie spiskowe względem innych, to trzeba być przygotowanym na ripostę. A mógłbym napisać, że taki byk sędziego to efekt posmarowania :P
Byłem wczoraj na Lesznie, rewelacja :) Ale i stresu przybyło(słaby Holder i Fajfer, niepewny Miedziak).

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

No to mnie dobiłeś. Jak Damian będzie lepszy od Adriana to oddanie Brzózki może się okazać dużym błędem ;)

| Odpowiedz
blokuj
wiget 9

Nie potrzebna riposta bo to był "wywód merytoryczny " . Powiem ci że masz racje o zmianie regulaminu względem spóźnień . Bardziej chodziło o zachowanie Kryjoma ,tą radość w oczach dziecka . Szkoda kibiców co na meczu się zjawili i to dwa lata z rzędu i nieważne czy Torunia czy Zielonej ale wszystkich kibiców .

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Szkoda. Sam byłem na tym meczu i wyszedłem wściekły. Cieślak mógł sprostować błąd Lisa. Powinien znać KSM swojej paki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
wiget 9

Normalnie dał bym sobie głowę uciąć że widziałem jak się cieszył ( a może podświadomie chciałem widzieć ) wybacz nie śledzę wydarzeń Torunia jak Toruń Częstochowy ;)

| Odpowiedz
blokuj
sullifan

apropo przekrętów, nie ma to jak jeździć za pieniądze skradzione państwu nie?

"...Artur S. jest szefem grupy przestępczej. Skarb państwa w wyniku działalności grupy stracił co najmniej 150 mln zł"

Cały tekst: http://czestochowa.gaz...stochowa/1 ,48725,15068802,Sponsor_Wlokniarza_Artur_S__wypuszczony_z_aresztu_.html#ixzz2wnaSAVZ0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
wiget 9

No tak powiedzieli ...... i cisza Pan S.na wolności . Prokurator nawet fałszywie oskarżając nie mówi przepraszam a normy musi przerobić . Zapewniam cię że Pan S. chodzi sobie na wolności co troszeczkę odbiega od standardów . Za takie straty dla Skarbu Państwa idzie się bezwarunkowo do paki i z paki do sądu na rozprawy bez wychodzenia . Więc coś nie halo .

| Odpowiedz
blokuj
kibic stali 1

przestań bredzić chodzi na wolności bo załatwił sobie żasiwdczenie że jest bardzo chory stąd wolność zresztą jego wolnośc nie ma żadnego znaczenia dla postępowania

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
ROTTI CKM

chlopie zamien sie w plemnika i wroc do jaj swojego starszego bo juz twoich komentarzy czytac nie moge !!!!!! Sio na forum pierwszoligowe !!!! Tam twoje miejsce !!!!!!!!!!!!! Zostaw Ekstralige w koncu w spokoju !!!!!!! Daj nam odpoczac od ciebie choc na min rok !!!!!!!

| Odpowiedz
blokuj
sullifan

to że jest na wolności jeszcze o niczym nie świadczy (kaucja), oskarżenie jak było tak jest i nic się nie zmieniło
Możliwość zwolnienia z aresztu blokuje się w sytuacjach kiedy istnieje niebezpieczeństwo dla osób trzecich lub możliwość mataczenia w dowodach/świadkach - widocznie sąd uznał że takiego ryzyka nie ma

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
SLAWOMIR1976

Jak złodziej złodzieja okrada to nawet Pan Bóg się cieszy.Ludzie jeżeli ktoś ma zarzut kierowanie grupa przestępcza a takie miał Siara to nie wychodzi się tak szybko i ze względu na stan zdrowia .W sumie było to 3 zatrzymanie i pewnie nic nie udowodniono i puszczono:}:}

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.