Wątek dotyczący artykułu

Primera Division: Kapitalny spektakl na Bernabeu! Barca wciąż w grze o mistrza!

To było zdecydowanie jedno z najlepszych El Clasico w historii! Błyskawiczne tempo przez 90 minut, siedem bramek, czerwona kartka i trzy rzuty karne. Tego wieczoru na Bernabeu nie da się zapomnieć.

przeczytaj cały artykuł

user1910

Jeśli chodzi o mnie ja tą porażke przyjąłem na klate , tylko szkoda ze w ten mecz znowu sie musiał wmieszać sędzia...ten ostatni karny był kontrowersyjny i sędzia mógł sobie darować , wynik 3:3 byłby bardziej sprawiedliwy ale cóż taka jest piłka nie zawsze uczciwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mateusz87jd

chłopie co ty gadasz?? sędzia popełnił katastrofalny błąd dając karnego kure*skim! Krystyna upadła PRZED polem karnym! Więc nie piej tu o sprawiedliwości.