Wątek dotyczący artykułu

Primera Division: Kapitalny spektakl na Bernabeu! Barca wciąż w grze o mistrza!

To było zdecydowanie jedno z najlepszych El Clasico w historii! Błyskawiczne tempo przez 90 minut, siedem bramek, czerwona kartka i trzy rzuty karne. Tego wieczoru na Bernabeu nie da się zapomnieć.

przeczytaj cały artykuł

user1910

Jeśli chodzi o mnie ja tą porażke przyjąłem na klate , tylko szkoda ze w ten mecz znowu sie musiał wmieszać sędzia...ten ostatni karny był kontrowersyjny i sędzia mógł sobie darować , wynik 3:3 byłby bardziej sprawiedliwy ale cóż taka jest piłka nie zawsze uczciwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mateusz87jd

chłopie co ty gadasz?? sędzia popełnił katastrofalny błąd dając karnego kure*skim! Krystyna upadła PRZED polem karnym! Więc nie piej tu o sprawiedliwości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LexoN

Może więcej szacunku co?! Kurna tego znieść się nie da. Jacy kure*scy? Znakomitą opinię wyrabiasz kibicom Barcelony. O ile w ogóle do nich należysz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Olewsławik

Czyli należysz do rynsztoka społeczeństwa, czym dajesz przykład rzucając inwektywami. Powodzenia na jutrzejszej kartkówce w gimbazie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.