Wątek dotyczący artykułu

Po bandzie (5): Dla kogo awans do Ekstraligi?

- Widzę trzy drużyny, które powinny znaleźć się w pierwszej czwórce PLŻ. O czwartą lokatę może walczyć mój Orzeł - pisze w swoim najnowszym felietonie Witold Skrzydlewski.

przeczytaj cały artykuł

buster1

I tu się Skrzydlewski myli. Żużlowcy rybnickiego zespołu dostają dwa motocykle w ramach kontraktu, który podpisali. Zawodnicy wysyłają klubowi części i silniki jakie chcą mieć w motocyklach a klub to realizuje. Szkółka ma swoje motocykle, które sprawują się bardzo dobrze. Tak więc pisanie że zuzlowcy ROWu zabierają motocykle szkolkowicza jest smieszne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
artrims

Po prostu Mrozek wyeliminował proceder stary jak polski żużel, kiedy to zawodnik X dostaje kasę przed sezonem na sprzęt w ramach kontraktu ale jak to bywało wydawał je na wszystko inne niż na to na co miały być przeznaczone.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
artrims

Skrzydlewski się nie myli , on celowo kłamie po czym od razu przeprasza, chodzi o to żeby rzucić w przeciwnika błotem , bo zawsze coś zostanie, ot taka filozofia badylarza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
stefanbl

Ten sprzęt jest kupowany za pieniądze miasta.Znasz dokładnie cel ich przeznaczenia?A tak poza tym,to bardziej odpowiada mi ta "filozofia badylarza" aniżeli bezinteresownośćć duetu Maślanka,Mrozek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
artrims

a mnie by najbardziej pasowało jakby prezesi innych klubów wypowiadali się o przeciwnikach przynajmniej z odrobiną szacunku i bez insynuacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
artrims

sam Skrzydlewski skłamał i trzy słowa dalej przeprosił, więc chyba jego kole. a jego wypowiedź na temat Lublina to dowód na to ,że człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy. Poczytaj moje Wszystkie słowa na jego temat w moich wypowiedziach, nigdy nie powiedziałem o nim złego słowa , tym razem zachował się jak najzwyklejszy prostak. Jest jedno powiedzenie, które sprawdza się praktycznie zawsze , pycha idzie krok przed upadkiem a nadzieja to starsza siostra głupoty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
stefanbl

Skoro uważasz,że Łódź to wieś.Ale to jest mądre powiedzenie.Niestety Witek nie owija prawdy w piękne słowa.Niejednokrotnie jego wypowiedzi są kontrowersyjne.Ale tutaj zawinił sposób zredagowania wypowiedzi.Skrzydlewski chciał powiedzieć że cieszy się z tego że Lublin będzie miał piłkę na wysokim poziomie(o ile w Polsce jest to możliwe),a nie że lubelski żużel stracił sponsora.Spodziewam się,że będzie sprostowanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Ścibi

Jeśli już to Łęczna będzie miała piłkę na wysokim poziomie bo to Górnik Łęczna otrzyma większe wsparcie finansowe od Bogdanki. Tak czy siak nie powinien tego powiedzieć. Ja nie cieszyłem się z tego jak w ostatnich latach po każdym sezonie płakał że to już koniec żużla w Łodzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
stefanbl

No tak,ja też się źle wysłowiłem.Miałem na myśli okręg lubelski.Gdyby z uwagą Witek przeczytał ten felieton,to na pewno by go poprawił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
stefanbl

Wyjaśnijmy sobie:ja nie mam nic przeciwko klubowi i jego kibicom.Wręcz przeciwnie darzę ROW sympatią i szacunkiem za jego dokonania w historii żużla,za wielkich zawodników,że wspomnę Woryna,Wyględa,Tkocz i wielu innych.Uważam,że ten klub powinien mieć stałe miejsce w Elidze.Nie ufam tylko waszym obecnym sternikom ich bezinteresowności i nagłej miłości do Rybnika.Ot tyle.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
artrims

no cóż , zdążyłem już trochę poznać Mrozka i moje uczucia względem jego osoby są mieszane, więc nie będę stawał za nim murem i nie twierdzę , że to co robi robi bezinteresownie , ale nie będę też zarzucał mu nieczystych intencji bo było by to nie fair.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.