Wątek dotyczący artykułu

Trybunał EHF wszczął postępowanie dyscyplinarne przeciwko Talantowi Dujszebajewowi!

Europejska Federacja Piłki Ręcznej poinformowała o wszczęciu postępowania dyscyplinarnego przeciwko trenerowi Vive Targów Kielce Talantowi Dujszebajewowi.

przeczytaj cały artykuł


StalM

Swoją drogą ciekawe co zrobi EHF . Przede wszystkim chodzi chyba o rzekome uderzenia trenera GG w krocze ale czy nagrały to kamery ? Jeśli nie to uważam że bez takiego dowodu nie można trenera Vive karać bo obóz Kielc będzie mówił jedno , a obóz Lwów drugie więc jest słowo przeciwko słowu . W takim wypadku sytuacje musiałyby nagrać kamery lub musiałby zobaczyć delegat bądź sędziowie . Jednak co do konferencji może Talant nie potrzebnie pokazywał te gesty ale myślę że taki szkoleniowiec jak on nie wziął ich z powietrza więc coś na rzeczy musiało być , tylko co dokładnie ? Sam jestem ciekawy jak to się zakończy . Moim zdaniem EHF powinno ukarać obu trenerów bądź karą finansową , naganą lub jeśli zawieszeniem to oboje w meczu rewanżowym . Tylko czy EHF podejdzie tak samo do obu trenerów skoro niemcy mają większe plecy w federacji ? Błędem było ze strony Vive że nie złożyli takiej skarki na trenera lwów dotyczących tych obscynicznych gestów . Czekam na dalszy ciąg afery .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Raczek_CK

Też uważam, że skoro dopuścił się aż takiego pokazu podczas konferencji to nie wymyślił sobie tego. Z jednej strony zachowanie bardzo nieodpowiednie, powinien zachować klasę i nerwy trzymać na wodzy. Z drugiej zaś gdyby nie zrobił tego tak dosadnie to pewnie rozeszło by się po kościach.
Jeśli nie ma dowodów to prawdy nigdy nie poznamy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.