Wątek dotyczący artykułu

Grigorij Łaguta po operacji. "Nie wiem, kiedy na pewno wrócę na tor"

Grigorij Łaguta w czwartek w klinice w Rydze przeszedł operację kontuzjowanej nogi. Rosjanin przebywa obecnie w domu. Niestety jeszcze nie wie, kiedy wróci do jazdy na żużlu.

przeczytaj cały artykuł

skibaCKM

sens był taki koleszko < widać trzeba ci tłumaczyć jak 2 latkowi> ze mądrujesz sie tak jakbyś był co najmniej lekarzem prowadzącym Griszy... no i jeszcze do tego księgowym Włókniarza... "Rosjanin podczas jazdy na motocrossie nabawił się kontuzji prawej kostki 21 lutego. Na początku założono mu specjalistyczny usztywniacz, który jednak się nie sprawdził. Grigorij Łaguta był zmuszony poddać się operacji." Widać jednak że albo nie umiesz albo w ogóle nie czytasz tego o czym sie wypowiadasz... ps. z tym co pisaleso miednicy chodzilomi o to ze piszesz tak jakby to bylo nic... poza tym kazde złamanie inne i uwierz mi koles złamana miednice mozna nawet wiecej niz pol roku leczyc .Co nas interesuje jakaś kość udowa skoro Grisza ma problemy z kostka?? co ma piernik do wiatraka?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dobry-men

A czytałeś wcześniejsze moje posty? Odnośnie złamań w obrębie stopy? Na tym poziomie lekarz jest wstanie określić czas leczenia jeśli(JEŚLI) nie wystąpią komplikacje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.