Wątek dotyczący posta na blogu

Gole, które wywołały u was najwięcej emocji.

Qauthros

Tak jak w temacie. Podajemy top3 gole, które wywołały u was najwięcej emocji. Ma to być wasza subiektywna ocena ^. Nie musi być to zwycięski gol w jakimś meczu lub taki który dał zwycięstwo w lidze czy pucharach. Może to być nawet pierwszy gol drużyny która przegrywa 0-5 z ligi okręgowej. A więc, przy (…)

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
user1910

2 Mistrzostwa Polski za dzieciaka z Widzewem, dzieciństwo miałem udane , tych meczy z Legia na Łazienkowskiej do końca życia nie zapomne a szczególnie tego 3:2 co wygraliśmy (chciałem wkleić z tego meczu gola Darka Gęsiora na 2:2 ale nie mogłem pojedyńczo nigdzie znaleźć ).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Qauthros

Mogłeś wkleić cały. Ja do Polska - Portugalia też nie znalazłem pojedynczego. No ale już mniejsza, kto chce to znajdzie :>.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andre_

szkoda, że Marek zmarnował swój talent swoim stylem gry. za dużo woził piłkę, narażał się na urazy, niepotrzebnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
user1910

No szkoda ...pamietam ze Blackburn Rovers chciało go pozyskać po tych meczach w LM i w reprze , pózniej zaczęły sie kontuzje i nic z tego nie wyszło ;)

| Odpowiedz
blokuj
Andre_

czytałeś autobiografię Kowala? pisał, że Marek był strasznie zadufany. na treningach brał piłę i ją woził. kręcił kółeczka póki ktoś się w niego nie wpi**dolił. a potem się dziwić, że łapał urazy.

| Odpowiedz
blokuj
user1910

Właśnie nie czytałem tej autobiografii Kowala... musze przeczytać. w ogóle o Marku też chodziły takie plotki że miał problemy z alkoholem, póżniej stał sie strasznie religijny i właśnie wiara do Boga pozwoliła mu wyjsć z nałogu...duzo można było sie o nim dowiedzieć ale też wszystkiego już nie pamietam niestety.

| Odpowiedz
blokuj
Andre_

przeczytaj bo warto. wtedy nikt chyba za kołnierz nie wylewał, to nie dziwie się, że i Marek sobie lubił wypić. co Kowal tam opisuje to bania mała :D

| Odpowiedz
blokuj
pablo80

Niespełniony talent polskiej piłki:(
Ja proponuje od razu przeczytać Andrzeja Iwana, Stanowski splamił się "weszło" ale te dwie pozycje wyszły mu znakomicie.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Blackburn wtedy przeciez dopiero co było mistrzem Anglii .A w ataku mieli pierwotny SaS czyli Shearer i Sutton.Inter tez Citke chciał.Szkoda,zmarnowany talent jak Sypniewski ale z innych powodow (jego to chyba nie lubisz bo ŁKS :D).

| Odpowiedz
blokuj
user1910

Shearer to chyba już w Newcastle United grał..tez Mieli dobry duet Shearer - Les Ferdinand strzelali razem dużo goli dla Newcastle..a jeśli chodzi o Sypka to też wóda , wóda , wóda ..on to juz w patologie totalną popadł, w tej Grecji jeszcze jakoś grał, pozniej jak wrócił do Polski to pograł troche w Wiśle po czym go zwolnili bo sie zarząd Wisły dowiedział ze jest alkoholikiem... mogłbym tu dużo o nim napisać bo akurat miałem znajomego który go znał ..ale mało pozytywnych słów można o nim powiedzieć po tym powrocie do Polski.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Moze i grał w Newcastle ale mistrza zdobył w Blacburn.Ferdinand z tego co wiem tez był dobry ,a Sypniewski wiadomo.Tak jak mowisz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.