Wątek dotyczący posta na blogu

Gole, które wywołały u was najwięcej emocji.

Qauthros

Tak jak w temacie. Podajemy top3 gole, które wywołały u was najwięcej emocji. Ma to być wasza subiektywna ocena ^. Nie musi być to zwycięski gol w jakimś meczu lub taki który dał zwycięstwo w lidze czy pucharach. Może to być nawet pierwszy gol drużyny która przegrywa 0-5 z ligi okręgowej. A więc, przy (…)

przeczytaj cały artykuł

Gaizka

1. Olisadebe, Polska - USA

Jedyny mecz z udziałem Polski jaki oglądałem na tych mistrzostwach (szkoła) i jedyny zwycięski. Wielka atmosfera mistrzostw świata z udziałem Polaków jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyłem. Puste ulice, szklanki z Dudkiem i bramka taka jaka powinna być, na pełnej kur..e. Wielki mecz, reszty nie pamiętam.

2. Żurawski, Wisła - Parma

Wiadomo Wisła grała pięknie ale potrzebowała bramki, w tej 80 minucie człowiek był już kłębkiem nerwów, który miał zaraz zacząć psioczyć na niesprawiedliwość świata i wtedy przyszła bramka Żurawskiego i to jaka i to komu. Eksplozja radości i oczekiwanie na więcej. Po bramce Dubickiego to już tylko łzy napływały

3. Xabi Alonso, Milan - Liverpool

I już było wiadomo, że jest się świadkiem meczu, który przejdzie do historii futbolu. Nawet jeśli karny na raty, nawet jeśli po kolejne żenującej symulce Garbatego. Wielki mecz, wielkie emocje, mała bramka, wielki bramkarz i mimo wszystko gol. No i późniejsze zaciskanie spoconych kciuków, żeby tylko Dudek tego nie spieprzył.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Haha to tez był mu jedyny mecz Polski jaki obejrzałem na tamtym mundialu i rowniez przez szkołe.Tylko,ze ja byłem w 2 klasie podstawowki wtedy :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andre_

2. Żurawski, Wisła - Parma

to jest ten mecz. miałem wtedy 8 lat.. a jednak strasznie zapadł mi ten mecz w pamięci. nawet pogrom na Schalke mnie tak nie urzekł :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Qauthros

Plus za rozpisanie ;). A co do goli, pamiętam że jakiś mecz z MŚ 2002 oglądaliśmy w szkole (podstawówka jeszcze), ale za cholerę nie pamiętam jaki. Pierwsze na których się skupiałem to euro 2004 i mundial 2006. A mecz w Stambule, jak już pisałem, pamiętam dobrze. Emocji również było co nie miara, także w tym przypadku pewnie czułem prawie to samo co ty ;> ^.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Apator Fan

Z bramek Wisły to gol Sobola z Panata w 2005.To tez sie bardzo cieszyłem.No ale sedzia Riley z Anglii strasznie Wisłe wteedy przekrecił.Nigdy w ostatnich kilkunastu latach klub z naszego kraju nie był tak blisko Lm jak wtedy.

Ten gol zamykał sprawe awansu .Tylko,ze sedzia go nie uznał z nieawiadomych przyczyn ..Gdzie tu ręka?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.