Wątek dotyczący posta na blogu

Gole, które wywołały u was najwięcej emocji.

Qauthros

Tak jak w temacie. Podajemy top3 gole, które wywołały u was najwięcej emocji. Ma to być wasza subiektywna ocena ^. Nie musi być to zwycięski gol w jakimś meczu lub taki który dał zwycięstwo w lidze czy pucharach. Może to być nawet pierwszy gol drużyny która przegrywa 0-5 z ligi okręgowej. A więc, przy (…)

przeczytaj cały artykuł

pablo80

Fajna inicjatywa :)
Pozwól, że zrobie to troche zinnego spojrzenia:)
.
3. Każda bramka reprezentacji, bo każda wlewa wlewa we mnie nadzieje, że może teraz przyjdzie przełamanie. Teraz uderzą i pokażą:
Jako, że w reprezentacji zawsze naj... jest dla mnie Kubuś to wybrał bym bramke:
- Towaszyski mecz z Niemcami i trafienie na 2:1
- Kolejna bramka na 2:1, ale jakże z innego bieguna. Eliminacje i bramka z San Marino. Nigdy nie widziałem bramki szczelonej na większej k*rwie
ale wygrywa bramka zdobyta wtedy gdy powinien być "ten moment"

Piękno połączone z nadzieją najwyższych lotów:)
.
2. Tak to się zaczęło:
- 2002 rok, gdy wy biegaliście po szkołach, a ja po zaliczenia na studiach skośnoocy wymyślili sobie MŚ na których już po fazie grupowej Francja, Argentyna i... Polska walczyły w dodatkowym turnieju o miejsca siedziące w samolocie do domu, a wszystko zaczęło się od trafienia Senegalczyka Bouba Diopa.
- Pierwsza kołysanka dla dziecka, czyli Bebeto na MŚ
- a u mnie zaczęło się w 1990 roku gdzie Kamerun zadziwił Świat. Bo od skakania na plecy rywala do tańców Mili przy chorągiewce byli fantastyczni, a moją pierwszą bramką na MŚ była bramka Omam-Biyika. Kamerun wygrał z późniejszym wicemistrzem, ale to była sensacja :D

.
1. Jak dla mnie najładniejsza, najlepsza i w ogóle. No bo co to jest strzelić bramke? Podanie, przyjęcie(lub nie) i strzał :)

ale zrobić to na takim poziomie i to na MŚ? Mistrzostwo Świata. Jak dla mnie nr.1, Oczywiście MŚ w USA1998r.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.