Wątek dotyczący posta na blogu

REPREZENTACJE MIAST UŻYTKOWNIKÓW SF!!!

ROSE FORCA DARCY

Pomyślałem, że zawsze robi się różne zestawienia, zespołów, składów drużyn a często my sami tworzymy zespoły miast na tym forum broniąc swoich klubów. Przejrzałem i stworzyłem zespoły żużlowe z danego miasta żużlowego, które składają się z użytkowników Sportowych Faktów. Zrobiłem zestawienia w mojej (…)

przeczytaj cały artykuł

ROSE

Czyli miałem rację.
Bredzisz człowieku i nie masz racji, Dla przykładu czy Penhall jest tak subiektywnie zapatrzony w Polonię Bydgoszcz? Czy Kanibal w Unię Tarnów albo Elvis?
Boli Cie to to olej to ciepłym moczem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Głos Fanów Żużla

Wymienilem przeciez 3 xywy subiektywnych uzytkownikow. Twojeze stawienie. Nie mowie, ze sie z caloscia nie zgadzam.Jedynie zauwazam, ze dajesz do teamu z Torunia 3ech "slepcow" i do tego np. Cysia, ktory jest duzo bardziej obiektywny od ww.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ROSE

Dla jednych mogą być ślepcami ale w swoich postach mają też wiele racji i znają się na rzeczy, poza tym mają wysoką aktywność i posłuch u forumowiczów.

| Odpowiedz
blokuj
Głos Fanów Żużla

Pisząc w imieniu innych forumowiczow pokazales jak "grzeczny" jesteś. Sugerijesz się paroma plusikami otrzymanymi od innych fanów Torunia ignorując dziesiątki minusów pod każdym ich komentarzem. Skoro tak wg ciebie wygląda posłuch to koncze dyskusje. PS. Skąd jesteś bo na smartfonie sprawdzić to meczarnia?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ROSE

To było moje subiektywne zestawienie, jak Cie boli to nie czytaj i to olej. raczej spotakłem się z przychylnym dobiorem, poza tym napisałem, że to nie są wszysscy ktorcyh uważam za obiektywnych forumowiczów, jest to w tracści bloga.. Nikt się nie spiął tylko Ty.
Z Torunia jestem.

| Odpowiedz
blokuj
Głos Fanów Żużla

Ja się nie spinam. Zauważamy niedoskonałości zestawienia tylko. Pisząc bloga powinieneś się tego spodziewać. Tak myślałem, ze Toruń. Wszystko zgodnie z tym co napisałem wczesniej.

| Odpowiedz
blokuj
Gdybacz z Torunia

Jesli my jestesmy zapatrzeni w swoj klub to ty w tym bijesz swiatowe rekordy hipokryto.A dzis dałes przykład jakim jestes laikiem.Gollob i Miedziak na MA sa najlepszymi zawodnikami na swiecie,wygrali ten turniej rok temu,wygrali to zawody Gp obydwaj a Ty piszesz,ze maja malutkie szanse na zwyciestwo.

| Odpowiedz
blokuj
Głos Fanów Żużla

Co bylo , a nie jest nie pisze się w rejestr. Miedziński jak naradzie nic nie pokazał, a Gollob jest po ciężkim urazie. Fakt, ze kiedyś wygrywali to tak jakbym powiedzial , ze Start Gniezno w tym roku ma ogromne szanse na majstra EE bo w końcu w latach 80tych tytuł zdobyli. Dzisiejsze zawody odbywają się dzisiaj. Nie w zeszłym roku.

| Odpowiedz
blokuj
Gdybacz z Torunia

A co miał pokazac?Sparingi poki co były a na MA wypadł jak zawsze swietnie.Gollob jest po ciezkim urazie ?Miesiac pauzował.AJ pauzował w poprzednim sezonie 2 miechy i nikt nie pisał,ze to jakis szczegolnie ciezki uraz.Co Ty do Gniezna porownujesz?My mowimy o ostatnich sezonach a nie o latach 80.To jest roznica.Jesli ktos rok w rok na MA wymiata to chyba jest jakis wyznacznik?

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Przecież to proste kolego.Nikt z innego miasta nie wstawił by sobie Marysia[jak czytałeś o nim?]Wiedziałbyś ze może być tylko z Torunia.Pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
Gdybacz z Torunia

Zreszta ja potrafie byc obiektywny pod warunkiem,ze druga strona tez jest obiektywna no ale czego oczekujesz skoro wypisujesz takie brednie jak dzis o Gollobie i Miedziaku (juz pomijam fakt,ze go obraziłes).

| Odpowiedz
blokuj
Głos Fanów Żużla

Ja hipokryta? Haha. Zobacz moje zestawienie. Zauważ, ze stawiam na Leszno jako drużynę konczaca RZ na 1eszym miejscu mimo, ze ich autentycznie nie lubię. Fanboje pokroju Apator Fan i Najt juz 3-4 miesiące temu "miazdzyli" wszystkich zdobywając dmp2014 juz w 2013. Także hipokryzji szukaj na swoim podwórku ziomek. Ps. Nick twój w pełni oddaje kim są fani z Torunia. Gratki, ze masz odwage tego nie ukrywać.

| Odpowiedz
blokuj
Gdybacz z Torunia

A ja postawiłem Falubaz na 1 miejscu po RZ rok temu.Sprawdz u Penhala.W tym roku stawiam Czewe na 5 miejscu mimo,ze wiekszosc im baraze wrozy.Ps.Myslałem,ze jestes bardziej rozgarniety.Sam avek i nick jasno wskazuje kim jestem.To ja Apator Fan.Zaskoczony?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Widzę Myszy

Nie zdawalem sobie sprawy z istnienia takich "no-lifeow" co maja wiecej niz jedno lub nawet dwa konta hahah. Moj blad. Czego sie spodziewac po kolesiach piszacych 100 postow dziennie 24h/7? Teraz juz wiem! Kolejnego konta na SF :)

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

heh nie po prostu Wojtka często nerwy biorą i piszę nie zbyt inteligentne słowa i ma Bany, sam miałem ich wiele, ale zawsze się starałem nie tworzyć drugiego konta i się udawało.

| Odpowiedz
blokuj
MATUCH

Dokładnie ;) Ale Wojtek mimo że jego swiat się konczy na SF to spoko gość uwierz mi. Wiesz ile razy się nie zgadzaliśmy, można liczyć w setkach. Oczywiście ja miałem w wielu rację ;)

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Ta a twoj swiat sie konczy na chlaniu z kumplami z samochodowski .Zbastuj troche bo przeginasz pałe na maxa.Ja po prostu duzo postow produkuje bo lubie sie udzielac i dyskutowac.Wiele osob ma tak ,ze siedzi i głownie czyta ( a tego przeciez nie widac) .A ja jak juz wchodze to komentuje.Dlatego wyglada to jakbym ciagle siedział.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
MATUCH

a możliwe nie musisz się od razu obrażać, bo tych komentow masz wiele i nie pije z kumplami z samochodówki zawsze ale czasami kazdy ma prawo sobie wypić

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.