Wątek dotyczący artykułu

Wyleczeni z marzeń - relacja z meczu MKB Veszprem - Orlen Wisła Płock

Orlen Wisła Płock po porażce z MKB Veszprem odpadła z rozgrywek Ligi Mistrzów. Z marzeń o awansie Nafciarzy do ćwierćfinału wyleczył Mirko Alilović.

przeczytaj cały artykuł

CameleoN

Wielki szacunek dla kibicow Wisly za doping i tak liczna grupe w ilosci 200 osob najliczniejszy wyjazd kibicow polskich a kilometrow bardzo duzo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MistrzZKS

Złota w swoim żywiole, pewnie radość niezmierna Cię rozpiera, że nie dostajesz kilkunastu minusów w swoich przygłupich wypowiedziach. No ale jak masz dostawać, skoro zablokowałeś wszystkich możliwych użytkowników. Nie ma co, odwaga godna mistrza. Pewnie psychicznie nie wyrabiałeś widząc tyle czerwonych kciuków :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
highland

taaaa to samo potegowanie niczym ostatnio z opolem u seibei. cala polska widziala ze max tysiaczek byl ale co tam. napisze sie w necie ze niby 3900 bo sponsorzy. zenada....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
ręczny

Na F4 w Kolonii było około 500 osób z Kielc. Dostaliśmy dwa sektory jeden na piętrze, drugi na dole i oba były wypełnione. Masz zdjęcia z F4 więc sobie odśwież pamięć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Złoty Bogdan

Kibiców z Kielc, tyle dostaliśmy od EHF biletów i wszystkie się rozeszły. Wiem, że to was bardzo boli i że jest to policzek dla "najlepszych...", ale rekord wyjazdowy za granicę należy do Kielc :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Wiślak ZKS

dostaliśmy? Oni dostali.... Ty nic nie dostałeś. Jak śmiesz pisać "było nas"! Przecież ty w tym czasie siedziałeś przed komputerem, więc dlaczego łżesz jak kundel i piszesz "było nas" czy "dostaliśmy". Przecież w tym nie uczestniczyłeś. Dlaczego wycierasz sobie kimś gębę, skoro nie masz nawet odwagi wyjść spoza komputera do hali w Kielcach, o wyjeździe nie mówiąc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|4)
blokuj
Złoty Bogdan

W twoich wypowiedziach znalazłem jedną, która mi się spodobała i pasuje do sytuacji jak ulał :)

Rozepnij guzik przy spodniach, bo się napiąłeś, że ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Złoty Bogdan

W twoich wypowiedziach znalazłem jedną, która mi się spodobała i pasuje do sytuacji jak ulał :)

Rozepnij guzik przy spodniach, bo się napiąłeś, że ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.