Wątek dotyczący posta na blogu

Największe wpadki (kiksy) w dziedzinie sportu.

DyDeK

Na początku, pragnę dodać że pomysł ten nawiązuje się do bloga kolegi Qauthros(a) o golach, które wywoły u nas najwięcej emocji. Chyba się nie obrazisz? Zainspirowałeś mnie. Ja za to proponuje aby każdy napisał również swoje "TOP3" lecz wpadek (tak zwanych - kiksów) wykonanych przez naszych ulubieńców (…)

przeczytaj cały artykuł

Qauthros

No proszę, zaczynam być muzą dla użytkowników SF :). Powiem na wstępie, że łatwo tej 3 dobrać nie było.

1. To akurat jedyna wpadka którą pamiętałem do dziś. Victor Valdes dobrym bramkarzem jest, nie ma co do tego wątpliwości. Aczkolwiek chyba za dużo napatrzył się na kolegów na treningach, i chciał zaimponować. Niestety zapomniał na jakiej pozycji gra, i wyszło jak wyszło :>.

2. Tak jak mówiłem, wybitnej pamięci do kiksów nie mam, ten akurat pamiętam, bo wydarzył się ostatnio. Nie mogło tu w końcu zabraknąć mojego ulubionego Benzemy :D.

3. Nie mam pojęcia co to za mecz, jaka liga czy kraj. Ale kiks ów kiedyś zobaczyłem, i po prostu jest godny polecenia.

Bonus : Od razu jak przeczytałem ten temat, przypomniał mi się mój słynny fail z fify. Takie coś mi się nigdy wcześniej nie zdarzyło, i póki co, później też nie. Tak więc pozwolę sobie na wrzucenie go ^.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Qauthros

Haha, powiem ci, że to jest ścisła czołówka. Nie wiedziałbym czy to lepsze, czy to co ja na 3 podałem. Bo przed pustą bramką tak wysoko podbić piłkę, trzeba mieć to coś :D. Chociaż ten tutaj wcale mu nie ustępuje z tym rajdem na bramkę, zakończonym słupkiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.