Wątek dotyczący posta na blogu

Nani "zapomniany skrzydłowy"

MATUCH - RSKZ

Za górami, za lasami w mieście Manchester był sobie skrzydłowy mówiono na niego Nani. Pewnie mało kto go pamięta jak wygląda, jak tyle czasu nie grał. Mimo wszystko, mam do tego piłkarza sympatie. Dlaczego? A ze względu na jego technikę, strzał, akcje kombinacyjne i wiele wiele innych zalet. Chyba każdy (…)

przeczytaj cały artykuł

Norb1

Nani bez formy jest lepszy od Younga który ćwiczy no look passy, bez skutku jak widać. Valencia ma taki plus, że potrafi wybiegać mecz i walczyć twardo, technicznie jednak dwie mile z tyłu za Nanim. Nie wiem dlaczego go nie wystawiają jak jest zdrowy, może dlatego, że lubi się kiwać, czego Young z Valencią nie potrafią i wolą zagrać do tyłu. Gość ma umiejętności wystarczy mu zaufać i jak się ogra parę meczy wróci do formy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATUCH

DOKŁADNIE!!! Ale zaczął go niszczyć Ferguson. Myślę jak by mu dali 7 meczy z rzędu by śmigał że aż miło!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.