Wątek dotyczący posta na blogu

Nani "zapomniany skrzydłowy"

MATUCH - RSKZ

Za górami, za lasami w mieście Manchester był sobie skrzydłowy mówiono na niego Nani. Pewnie mało kto go pamięta jak wygląda, jak tyle czasu nie grał. Mimo wszystko, mam do tego piłkarza sympatie. Dlaczego? A ze względu na jego technikę, strzał, akcje kombinacyjne i wiele wiele innych zalet. Chyba każdy (…)

przeczytaj cały artykuł

kurs

O tak, uwielbiałem patrzeć na tego zawodnika, bardzo efektowny, szybki, sprytny o bajecznej technice, tylko często chłodnej głowy u niego brakowało i stąd myślę że takie, a nie inne decyzje Fergusona. Po odejściu Cristiano byłem przekonany że to właśnie drugi z Portugalczyków będzie liderem Czerwonych Diabłów, ale jak widać stało się inaczej. Jednak największym szokiem jest dla mnie ciągłe stawianie na Valencie, zupełnie nie rozumiem co Szkoci w nim widzą. Samo wybieganie i waleczność na taki klub jak MU, to jak dla mnie zdecydowanie za mało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATUCH

w obronie gra kapitalnie po jego stronie bardzo rzadko gole wpadają a Nani nie ma zielonego pojecia o defensywie dlatego tak wszyscy go lubią

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.