Wątek dotyczący artykułu

Bez rewolucji w PGE Stali Mielec

PGE Stal Mielec może już powoli przygotowywać się do kolejnego sezonu w PGNiG Superlidze. Tej wiosny Czeczeńcom pozostała walka o prestiż i piąte miejsce mistrzostw Polski.

przeczytaj cały artykuł

LPUUU

A ja proponuje się narazie wstrzymać z Szybą i Łyżwą w Mielcu :) z tego co ja wiem Kowalczyk OUt po sezonie bez względu na wynik : ) a to zmienia sytuacje niektórych o 360 stopni :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Avos

No cóż, taki jestem, że lubię łapać za słówka ;) Szczególnie jak sam kiedyś popełniałem takie błędy ;) zdarza się, głowa do góry :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nKM

Samo odejście p.Kowalczyka było by już dla drużyny z Puław wzmocnieniem. Co do transferów między klubami to zawsze jest wiele spekulacji "kto,gdzie, za ile, za kogo" itp. , co tylko podgrzewa atmosferę przed następnym sezonem, a jak będzie w rzeczywistości to zobaczymy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.