Wątek dotyczący artykułu

LM: Borussia przetrwa napór Realu? Trudne zadanie Chelsea w Parku Książąt

Borussia Dortmund bez Roberta Lewandowskiego w składzie spróbuje wywieźć z Madrytu korzystny wynik w kontekście rewanżu. Zacięta i wyrównana powinna być rywalizacja PSG i Chelsea na Parc des Princes.

przeczytaj cały artykuł

Apator Fan

HAHHAHHAHAHAHAH skisłem xddd.BVB w tym sezonie wygrało grupe smierci Lm mimo totalnego szpitala w druzynie,na poczatku sezonu ograli Bayern 4-2 .A Man UTD?Bez komentarza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KSF - Sława

Widzę ze Pani jest miłośnikiem gry Realu? Mam nadzieje ze nie chodzi tu tylko o Ronaldo:D Oczywiście żartuje. Natomiast pozwolę sobie zauważyć iż chyba rzeczywiście najsłabszym ogniwem w tym sezonie jest Borussia. Co nie zmienia faktu że żeby wygrać LM należy być najlepszym. Wiec dywagacje o najsłabszych zostawmy na boku.

Dodam iż naprawdę jestem bezstronności w "wojnie" Real - Barca. Moim klubem od dziecka jest Milan. I mimo słabszej formy zdania nigdy nie zmienię:)

dobranoc:)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paatrycja

Może i jestem miłośnikiem Realu a może i nie. Jeśli tak to z pewnością nie chodzi o Ronaldo ;) Ja nadal twierdzę, że to Manu jest słabsze w tej chwili od BVB ale każdy ma prawo do swojego zdania ;P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
KSF - Sława

Oczywiście zgadzam sie co do własnego zdania. Ale obiektywnie patrząc na pierwsze mecze tych drużyn w LM musisz przyznać iż Borussia wypadła bardzo "blado" przy MU.

| Odpowiedz
blokuj
szakaluch

Niby najsłabszą dostał Bayern,a awansik nie taki pewny:D
Real trafił na finalistę LM z ubiegłego roku,a Barca na Atletico,które gdzie było rok temu?;)
Rozumiem,że może być frustrujące prawdopodobne odpadnięcie w ćwierćfinale,ale po co do Realu zaraz mieć pretensje? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
kubinho

Tyle, że rok temu a dzisiaj to zupełnie inne siły ;) i dotyczy się to zarówno Atletico, BVB i MU. Barca też poniżej oczekiwań

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
szakaluch

Wiem,to komentarz na potrzeby wanciaka;)
PSG,Atletico,Real nieco lepiej wyglądają niż w tamtym roku za to BvB,Barca,a nawet Bayern troszkę gorzej.Zobaczymy co z tego wyniknie;)

| Odpowiedz
blokuj
szakaluch

No nie,ale liczę,że po dzisiejszym wieczorze sytuacja będzie bardziej wyklarowana niż po wczorajszym.Oczywiście na korzyść Realu;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.