Wątek dotyczący posta na blogu

Fakty i mity w sprawie TVP SPORT.

użytkownik usunął konto

TVP- czyli telewizja publiczna. Jak publiczna znaczy się powinna wszystkie swoje kanały udostępniać za darmo wszystkich użytkownikom - za darmo. Mamy jednak jeden kanał, który TVP uznała za komercyjny. Jest to TVP SPORT.   TVP tłumaczyła nam,że to nie kanał publiczny, bo nie jest opłacany z abonamentu. (…)

przeczytaj cały artykuł

Pottermaniack

Cieszę się, że zmieniłeś zdanie co do TVP Sport na multipleksie, szkoda że nie pod wpływem mojej opinii. ;) Argument z TVP Polonią jest dobry, tak jak dodałeś KRRiT niekoniecznie mogłaby optować za takim rozwiązaniem, skoro inne telewizje mają swoje interesy. Polsat Sport News w marcu osiągnął 0,28% udziały w rynku telewizyjnym, TVP Sport o dużo mniejszym zasięgu 0,30, czyli więcej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Poterze tylko,że jeśli chodzi o obsadę MUX-u, który TVP ma do dyspozycji to KRRIT nie ma nic do powiedzenia. TVP SPORT mogli by wprowadzić kosztem kanału, który już jest. Powiem więcej nie było przeszkód by to zrobić od razu. Nie tylko ja byłem przekonany,że to jest kanał komercyjny zarabiający z tytułu opłat od gniazdka, jeśli by tak było to wtedy zrozumiała była by nieobecność TVP SPORT w NTC. Teraz nie wiadomo jak będzie z kolejnymi MUX-ami , bo one np. mogą być komercyjne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.