Wątek dotyczący artykułu

Świderski przechytrzył gospodarzy - Memoriał Alfreda Smoczyka (relacja)

Leszczyńscy zawodnicy mieli wielką szansę, by po trzech latach przerwy wygrać Memoriał Alfreda Smoczyka. Faworytów zawodów pogodził jednak najlepiej dysponowany sobotniego popołudnia Piotr Świderski.

przeczytaj cały artykuł

kaletal

Byłem na stadionie i można powiedzieć tak.Zawody były na dobrym poziomie lecz tor chyba nie do końca dobrze przygotowany bo czasy osiągane były gorsze od rekordu toru o 7 sekund.Zawody wygrał najlepszy zawodnik 64 memoriału.Bardzo ładnie (widać ogromne doświadczenie)jechał Protasiewicz.Po biegu 17 Protas miał jakieś pretensje do braci Pawlickich ale nie wiem w czym był problem.Kibice dopisali,chociaż było zimno.Myślę,ze Świderski nikogo nie przechytrzył gdyż był dziś najlepszy.To jego nazwisko zostało wpisane na zawsze na legendarną listę zwycięzców Memoriał Alfreda Smoczyka i kupując np.program na ten turniej za 100 lat będzie tam nazwisko Świderski Piotr (Stal Gorzów).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KAPSEL SG

Chyba w Lesznie już będzie taki twardy tor :) a czasy sie poprawią bo myślę że złapiecie przełożenia na taką nawierzchnię :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
17 WBZ

Mnie wsio g... obchodzi bo poprostu widze ze Swider to zajebisty jednak kontrakt wbrew spekulacji innych,jak widac inne otoczenie tez potrafi dac kopa zawodnikowi i nic tylko czekam na lige gdzie pojedzie na domowym torze:)

| Odpowiedz
blokuj
KAPSEL SG

Damo mu u nas szansę ,powstała zgrana paczka , dostał kasę na przygotowania + silniki i widać efekty , poza tym lubi nasz tor .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
17 WBZ

ja akurat Swidra cenie bo wiem jak jezdzil dla Wrocka a u nas tez dobre wyniki zbieral bez niby formy a teraz pokazuje na co go stac i nic tylko sie cieszyc z tego tranferu tym bardziej ze to dobry prognostyk na rewanz:P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
KRZYZAK

ja akurat Swidra cenie

Ja rowniez go cenie, bo gdzie nie pojdzie co roku (Gdansk,Gniezno) to wynikow brak a zadluzenie wobec niego idzie w setki tysiecy zlotych:)Dobry jest:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
KRZYZAK

Wiesz, nie chcialem byc w tej kwestii absolutnie zlosliwy ale w ostatnich 2 latach tak bylo. Nie pamietam jak to bylo jeszcze wczesniej we Wrocku i bodajze Tarnowie......

| Odpowiedz
blokuj
eddy

We Wrocku jechal dobrze o ile pamietam ,pozniej zlapal powazna kontuzje i dzis to nie ten sam Swider. Ten wygrany turniej to moze jakas oznaka postepu, a wyczerpujacej odpowiedzi na co go stac otrzymamy w trakcie sezonu.Nie pamietam jakie wyniki robil w Tarnowie.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
17 WBZ

Od Tarnowa sa inni zawodnicy a ostatnio tylko raz prezegrali w rundzie zasadnioczej i niespotkasz bardziej doswiadczonych tam zawodnikow i nawet gdy tam przegrali

| Odpowiedz
blokuj
Maverick

No, to masz "wybaczone" :)) Wiem, wiem, takie małe napinanie muskułów przed startem sezonu. Eddy, mam czuja, coś z tego będzie.

| Odpowiedz
blokuj
eddy

Czesc Maverick.Troche to wyszlo zlosliwie ,ale musisz przyznac ze Swider nie powalal jazda przez minione 2 sezony. Moze tak jak piszesz nie bylo kasy na sprzet ,czy moze tez ciezka kontuzja pozostawila jakis slad. Oby ta wygrana byla znakiem ze wraca dawny Swider z najlepszych czasow ,czego Jemu i Tobie jako kibicowi druzyny ,w ktorej jezdzi-zycze.Z pozdrowieniami.

| Odpowiedz
blokuj
Polny... konik

Nie chciales byc zlosliwy ale byles - z premedytacja kolego,do tego powielasz tylko wyswiechtane opinie niewiele majace wspolnego z prawda.To nie Swider zrobil kogos na kase,to kluby z ostatnich sezonow okazaly sie totalnymi bankrutami z wirtualna kasa,dlugo zajmie ci jeszcze zrozumienie tak prostych kwestii zlosliwcu??

| Odpowiedz
blokuj
KRZYZAK

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia kolego.Wyjatkowy z niego pechowiec ale moze od tego roku sie to zmieni. POZDR.

| Odpowiedz
blokuj
Maverick

Ale jesteś złośliwy i co gorsza "Eddy" tobie wtóruje. ( O zgrozo). Kolego, przestańcie płacić przez 2 lata na przykład ... Wardowi. Niech jeździ na tym co ma. Ciekawy jestem jego wyników w tym drugim roku startów... Albo nie, proponuję Holdera, bo miał też poważną kontuzję.( Analogicznie do Świderskiego). Zobaczysz, jeszcze będziecie klneli w "żywe kamienie" przez Świdra.

| Odpowiedz
blokuj
Maverick

I tutaj masz rację. Jemu pasuje nasz klimat. Druga sprawa to finanse. Jakoś wszyscy zgodnie zapomnieli, że Świder po groźnej kontuzji trafił do Gdańska. Problemy finansowe były wtedy nagłośnione. Następnie Gniezno i....znowu "plecak finansowy". to na czym miał jechać i robić te wyniki? Śmiem twierdzić, że w tym sezonie Świder będzie robił dla nas "DWUCYFRÓWKI" niemalże w każdym meczu.

| Odpowiedz
blokuj
eddy

Za sto lat? Nikt nie bedzie o tym slyszal a zuzel bedzie sie jawil ,wylacznie jako szlaka powstajaca ubocznie przy produkcji koksu.Witkowski i reszta szajki swoimi dzialaniami doprowadza do tego. Nie za dlugo trzeba bedzie na to czekac.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.