Wątek dotyczący artykułu

Serie A: Zespół Kurka lepszy od ekipy Bartmana na inaugurację półfinałów

W pierwszych meczach półfinałowych ligi włoskiej, Lube Banca Macerata pokonała Casę Modena, zaś Copra Piacenza uporała się z Sir Safety Perugia.

przeczytaj cały artykuł

Eroll

Zwłaszcza że Kurek nie grał, brawa za tytuł. Chłopak grzeje ławę, a miał być filarem polskiej repry, koniec świata. Odnośnie Bartmana, to powiem tak: jak Antiga go powoła, to nie jest poważny (nie chcę używać mocnych słów). ZB9 to ostatnia opcja w ataku Modeny. Niemal każdy jego atak to jest czapa i to taka, że się odechciewa grać. Facet bije przed siebie i we Włoszech to się mści co chwila. Poza tym, odniosłem wrażenie, jakby nie był przez kolegów lubiany. Nikt z nim nie gada, nikt się z nim nie cieszy, a każdy jego błąd spotyka się z machaniem rękoma przez zawodników. ZB psuje atmosfere i to jest typ destrukcyjny. Dla niego i Ignaczaka nie może być miejsca w kadrze, bo zepsują nastrój drużyny i skłócą wszystkich. Nie chce powtórki z zeszłorocznej Ligi Światowej, gdzie każdy był obrażony na drugiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MDmaster

Hmmm... Ty uważasz, że psują nastrój, a druga połowa ludzi uważa, że podbudowują zespół swoją energicznością. Na szczęście nie mnie oceniać, bo nie wiem, jak chłopacy reagują na ich charaktery.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.