Wątek dotyczący artykułu

Matthew Rosiński i Terrell Parks zawieszeni!

Matthew Rosiński i Terrell Parks zostali zawieszeni w prawach zawodnika przez zarząd Kotwicy Kołobrzeg! We wtorek klub ma podać więcej szczegółów.

przeczytaj cały artykuł

Cannik

Na profilu C.Trybańskiego, który był obecny na meczu Polpharmy i Kotwicy można zauważyć totalne pustki, tak jak w Tarnobrzegu. Starogard to chyba jedyny klub, gdzie frekwencja wynosi około 70% zapełnienia na każdym meczu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pacerss

Ok tu racja, ale nie pisz,że "jako jedyni macie 70 % frekwencji"
bo to nie ma najmniejszego sensu. Popatrz na inne ekipy i ich hale...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Cannik

Eh.. chodziło mi generalnie o kluby z niskimi budżetami, źle sprecyzowałem, nie napisałem dokładnie tego co chciałem przekazać. Mój błąd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Cannik

Jest mniejsza hala niż u nas, tam zespół głównie wygrywa, a nie jak u nas, praktycznie oglądasz co mecz porażkę. Mimo to kibice chodzą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
6ywn2t

A dziwi Cię to ? W tym sezonie 1(jeden) wygrany mecz u siebie, wiele wysokich porażek w bardzo słabym stylu . Kotwica drugi sezon z rzędu kończy na ostatnim miejscu. Tylko podziwiać tych , którzy jeszcze przychodzą w Kołobrzegu na mecze przy takich wynikach i meczach o pietruszkę .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.