Wątek dotyczący artykułu

Awizowane składy na mecz GKM Grudziądz - Carbon Start Gniezno

W niedzielę na torze w Grudziądzu miejscowy GKM zmierzy się w meczu 1. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej z Carbon Startem Gniezno. Znane są już awizowane składy obu zespołów na to spotkanie.

przeczytaj cały artykuł

SIARA

Proponuje by Gniezno sie nie napinało.... bo oprócz kasy bieżącej trzeba jeszcze kase na długi...
Co do meczu w Grudziądzu , stawiam jakieś okolice 55:35 dla GKM-u

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UnrealGno

I znowu o tych długach... Wszyscy o tym w Gnieźnie wiedzą dobrze. Ale co niektórzy nie biorą pod uwagę że Gniezno musi spłacić dług bez odsetek a inne zadłużone kluby które wybrały opcję z kredytem muszą spłacić dużo więcej. To kto jest w lepszej sytuacji? Według mnie każdy dług to bagno ale dług z odsetkami to bagno i dwa metry mułu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kocur553

a ja proponuję, żeby nikt się nie napinał;). Wygra lepszy, ja ten mecz widzę tak, że Grudziądz nie wygra zbyt wysoko, ale już w dalszej części sezonu się rozkręci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.