Wątek dotyczący artykułu

LM: Nie ma derbów Madrytu w półfinale, ale jest przedwczesny finał?

W półfinale Ligi Mistrzów nie dojdzie do pierwszych w historii tych rozgrywek derbów Madrytu, ale w grze o finał emocji nie zabraknie!

przeczytaj cały artykuł

kawasaki14

Gorzej być nie mogło. Liczyłem na taki finał. Jeśli Real zagra w którymkolwiek meczu bez Ronaldo to ma przegwizdane. Jednak w odróżnieniu od moich poglądów z przed kilku miesięcy, uważam, że Bawarczycy są do przejścia. Skoro nie zdołali zdominować absolutnie, przeciętnego MU i stracili w obu dwumeczach z nimi bramki, a znamy przecież "taktykę" Czerwonych Diabłów w formowaniu ataku, to tym bardziej Real jest w stanie im 4 bramki walnąć, jak oni dali radę dwie. I nie ma tu znaczenia, że po stracie gola rozbili ich w pył. Gdyby MU straciło tak szybko prowadzenia, różnie by mogło być. W tej chwili sądzę, że Bayern jest słabszy od ubiegłorocznego. Będzie ciężko, ale wierzę w powodzenie.
Do drugiego pojedynku mam tylko kilka uwag.
Chelsea nie może pozwolić sobie na zagranie pierwszego meczu takiego jak w Paryżu, bo nie dadzą rady odrobić. Do tego, chciałbym widzieć Dembę Ba na boisku, co nie oglądam meczu Chelsea, to strzela ważnego gola. Myślę, że w tym roku dostaną się do finału, jednak różnica w dwumeczu to będzie maksimum 1 bramka. I nie padnie tez chyba zbyt wiele bramek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pifpaff

to że bayern będzie słabszy od ubiegorocznego wiedziałem już jak pep zaczął ich trenować, w zeszłym roku byli jak walec a do tego grali bardzo fajną piłke a teraz ich gra jest !DLA MNIE! nudna jak gra barcelony za czasów pepa z pierdoliardem podań w szerz i uwazam że real powinien dać sobie z nimi rade jaknie będą robić idiotycznych błędów typu główka pepe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kalibula

tylko że Barca za czasów Pepa ogrywała ten Twój śmieszny klubik z jednym palcem w nosie a drugim w uchu (aby nie słyszeć płaczu Żelusia). Więc trochę szacunku do Pepa, a zresztą taką wypowiedzią sam ośmieszasz Real.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
pifpaff

dlaczego szacunku ma mnie uczyć osoba która sama hejtuje moją prywatną opinie i Real? nie uważam żebym w jakiś sposób nie szanował Pepa jedynie wyraziłem subiektywne zdanie na temat prezentowanego przez niego stylu, także jakbyś mógł zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.