Wątek dotyczący posta na blogu

No i mamy sezon 2014

pk92

hej wszystkim, Pierwszy mecz w tym sezonie i lekka niespodzianka. Gratulację dla Unii Tarnów za zwycięstwo i za wylanie nam kibicom i zawodnikom kubła z zimną wodą na głowę. Po zdobyciu mistrzostwa i utrzymaniu składu liczyliśmy w większości, że ligę wygramy w cuglach. Na szczęście szybko przyszło otrzeźwienie (…)

przeczytaj cały artykuł

pk92

Przykro mi ale za słaby macie skład by nazbierać 40 pkt w Lesznie, wiem że oni teraz mają równiejszy i twardszy niż byli do niego przyzwyczajeni ale to nadal atut gospodarzy ich własny tor. Nicki zdobędzie komplet albo blisko kompletu bracia pawlicy u siebie nie zawodzą Grzesiek Zengota i pozostała część drużyny zabiera również trochę punktów. Natomiast Czewa oprócz Walaska nie ma aż tak mocnych armat. Grisza za pewne nie wystąpi, a nie wiem w jakiej dyspozycji jest Czaja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

To jest możliwe, nawet nie wykluczam, że pojedziecie lepiej, Leszno uczy się swojego toru i łatwo nie będzie, a sparingi to nie mecz pod presją o punkty. Możesz potwierdzić info o MJJ? Podobno jednak go nie będzie? :c

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Jest już właśnie potwierdzenie... Cóż, ciężkie zadanie Was czeka, na jutro nie, ale na Lany Poniedziałek życzę wiele szczęścia i wszelkiej pomyślności oraz pełnego składu i 2 punktów ligowych, a najlepiej z dużymi szansami na bonus :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
pk92

w lany poniedziałek myślę, że lania nie będzie ale mecz na styku z minimalną przewagą gości ale taka prawda, że 21 kwietnia każdy może wygrać ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pk92

:P zobaczymy jak się jutro Unia pokaże, szkoda tylko tego, że Włókniarz nie będzie w najmocniejszym zestawieniu, a i nie wiadomo czy do meczu z nami Łaguta się wykuruje. Nasi zawodnicy lubią tor w Czewie więc liczę na fajny pojedynek

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

jutro i nie tylko jutro, tutaj każdy mecz się liczy, zanim się obejrzymy już będzie święta wojna na Smoku, przecież to tylko jutro, w Wielkanoc w Gorzowie jedziemy, w weekend majowy we Wrocławiu i już przyjmujemy Was :)

| Odpowiedz
blokuj
pk92

uwierz, że też już się tego meczu nie mogę doczekać :P chociaż obecnie w Krk to na taki mecz wrócę do domu by przyjechać na mecz do Leszna, przypomnę tylko, że ostatnio Dudek i Protas dobrze na waszym torze sobie radzili

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

Dudek to drugi i trzeci najlepszy czas sezonu 2013 w lidze, lepszy tylko Kołodziej... Oczywiście nie licząc meczu z Rzeszowem. No i Hampel czwarty i piąty najlepszy czas. Jednak on na betonowym Smoku na Memoriałach u nas często się męczył, w GP też tracił na blasku, więc niewykluczone, że uda się go pokonać u nas ze 2 razy :)

| Odpowiedz
blokuj
pk92

zawsze mu(Hampelowi) może nagle zdefektować motocykl :D ja liczę na porządny mecz 11 maja, a wygra ten kto będzie w lepszej dyspozycji dnia

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

jeśli się potwierdzi to, co pokazywali zawodnicy Unii podczas sparingów i co zapowiadają, to może być znowu remis, z Unibaxem mamy już 3 razy z rzędu w zasadniczej :P

| Odpowiedz
blokuj
pk92

remis będzie najlepszy ale właśnie dla Apatora, bo sam Apator Fan o tym pisał, jeśli liga będzie wyrównana to mają wielkie szanse na awans do PO, natomiast jeśli liga podzieli się na 2 części: jedni będą tylko dostarczycielami punktów to wtedy nie będzie tak łatwo dla Apatora o PO

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

i tutaj spore znaczenie może mieć właśnie postawa Włókniarza za tydzień z Wami u siebie i jutro Wrocławia u siebie ze Stalą... no i możliwe, że Unibax się odwoła jeszcze od -8 podobno, ale szczegółów nie znam

| Odpowiedz
blokuj
pk92

też doszły mnie te słuchy w sprawie ich odwołania, jeśli to zrobią i wygrają czyli zmniejsza im liczbę minusowych punktów to już teraz mogę śmiało wskazać kto zajmie jedno miejsce w finale

| Odpowiedz
blokuj
pk92

trzeba na to liczyć, że się postawią bo dzięki temu liga będzie ciekawsza, pierwszy test Apatora już na początku maja. Jeśli będziemy mieli taką formę jak dziś to na pewno nie stawimy oporu ale liczę, że do tego czasu dotrą silniki AJ z GP Nowej Zelandii oraz że Dudek znajdzie formę i Protas się już rozkręci

| Odpowiedz
blokuj
pk92

i bardzo się cieszę, że wróci ponieważ będzie mecz w pełnych składach i nie będzie potem żadnych dywagacji co by było gdyby ;)

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

oj będą będą... gdyby Kamil się nie przewrócił, gdyby Jarek nie zrobił taśmy (nie czołgał się), gdyby była inna pogoda, gdyby był inny sędzia/komisarz, gdyby coś tam jeszcze... :)

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

niewykluczone, dzień pewnie podzieli na trzy części: LFC, Unibax, a na koniec wymieszane - trochę tego i trochę tego :D

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

mnie za bardzo SEC nie kusi, jeśli będę oglądał, to głównie upewnić się, czy Nicki cały i zdrowy i ewentualnie inni nasi Uniści, jeśli awansują z eliminacji...

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

my mamy u nich mecz w zasadniczej w okresie zaliczeń jakoś albo zaraz przed zaliczeniami, więc tutaj zależałoby od tego, czy byłby transport i czy dam radę ogarnąć na zaliczenia :P

| Odpowiedz
blokuj
pk92

my za to mamy 10 sierpnia :D tylko nie wiem gdzie byś chciał siedzieć na stadionie :D czy z gośćmi czy na gospodarzach :D

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

w ZG? tam to by mnie roznieśli, a jak jeszcze niechcący się za mocno postawimy i Wam jakieś punkty zabierzemy... bój się Boga xD

| Odpowiedz
blokuj
pk92

tylko własnie ja nie z samego ZG :D mój chrzestny pracuje w Lesznie i żyje chociaż wielki kibic Falubazu więc spokojnie zapewnimy Tobie ochronę :D

| Odpowiedz
blokuj
You Dash

bywają i tacy, Dobrucki zdaje się też w Lesznie często przebywa, nawet Kryjom niejednokrotnie bywa w Królestwie Speedwaya :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.