Wątek dotyczący posta na blogu

Nani "zapomniany skrzydłowy"

MATUCH - RSKZ

Za górami, za lasami w mieście Manchester był sobie skrzydłowy mówiono na niego Nani. Pewnie mało kto go pamięta jak wygląda, jak tyle czasu nie grał. Mimo wszystko, mam do tego piłkarza sympatie. Dlaczego? A ze względu na jego technikę, strzał, akcje kombinacyjne i wiele wiele innych zalet. Chyba każdy (…)

przeczytaj cały artykuł

MATUCH

wiesz po pierwsze dla mnie gol byl prawidłowy a po drugie raczej wpadł gol za linii wiec to było strasznie na siłe nie uznanie gola jak by celowe czy zachował się po świńsku? NIE! Ronaldo też tak robił Robben i wielu wielu innych

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kurde

suma sumarum gola nie uznano . przez swoja pazernosc rozpierdzieli swietna akcje !!!! i nie wmowisz mi ze nie zdawal sobie z sprawy co zrobil . nie mniej pilkarz niezle wyszkolony technicznie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.