Wątek dotyczący artykułu

Polski Cukier SIDEn Toruń - od bohatera do zera

Koszykarze z Torunia byli murowanym kandydatem do wygrania rozgrywek na zapleczu TBL. Tymczasem podopieczni Grzegorza Sowińskiego odpadli już w pierwszej rundzie play-off.

przeczytaj cały artykuł

Sidenowiec

nie ma napinaczy wśród kibiców z Kutna ?? hahahah no nie bądź śmieszny .;> a Barakuda i Kutnokibic to co ? może nie kibice z Kutna .. Weźcie skończcie te farmazony i hejty. Przegraliśmy i tyle taki jest sport nie zawsze faworyt wygrywa ( przed chwilą np. 3 drużyna ligi mistrzów Jastrzębski Węgiel przegrał w półfinale 3:0 ze Skrą ) i co teraz zaczną sie hejty na Jastrzębski . Żenada. a co do kibiców z Torunia nie musicie utożsamiać całego Torunia z 2 czy 3 internetowymi hejterami którzy nie mają odwagi przyznać sie kim są .! dlaczego my kibice którzy dla klubu oddalibyśmy wszystko mamy obrywać bo 2 typom nudzi sie przed komputerem .! Ludzie nie bądźcie śmieszni .. Popatrzcie sobie na zdjęcia albo przyjedźcie do nas na mecz i zobaczcie ilu jest normalnych kibiców którzy poświęcają swój czas i pieniądze żeby zawsze być z klubem ... Ale o tym to już nikt nie napisze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
andrzej_wanda

Skoro Ty nazywasz Barakudę napinaczem to zdanie o kibicach Torunia ma już każdy wyrobione. Poza tym sory, co Ty możesz wiedzieć o walce o półfinały ligi?:) Przecież was już ma nie być.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Sidenowiec

hahaha widać ze z Tobą nie da sie przeprowadzić normalnej konwersacji bo masz mózg wielkości mrówki upierajac sie cały czas przy swoim i przez 2 ,,kibiców,, ty wyrazasz opinie o całym mieście . Widać że albo za dużo czasu spedzasz przed komputerem albo brakuje ci inteligencji dlatego kończe tą beznadziejną dyskusje żeby nie zniżyć sie do twojego poziomu ..

| Odpowiedz
blokuj
barakuda

Chyba odmiennie rozumiemy słowo: napinacz. Ja po prostu nie wierzyłem w końcowy sukces Twojej druzyny i podawałem powody dla których mam takie zdanie. Nigdy natomiast nie pisałem, że Polfarmex jest najlepszy w lidze, że ją w cuglach wygra itd. A już z pewnością nie pisałem o którejkolwiek drużynie, że to wiocha, prowincja etc. A niektórym kibicom z Torunia się to zdarzało. Zgadzam się natomiast z Tbą, że oczywiście nie wszystkim. Było, minęło i nie ma o czym gadać. Najbardziej krzykliwi teraz się pochowali... i dobrze. Niech tak zostanie.

| Odpowiedz
blokuj
PiiT

Już się pogodziłem z przedwczesnym końcem sezonu w Toruniu..był to dla mnie szok..nie powiem..ale tak to bywa...niemniej paradoksem będzie to ,że to my barak a nie Wy wylądujemy w Tbl-u..i wiem,że to Was gnębi..nurtuje..w Kutnie.Ale realia są jakie są ..i nie będzie miało w przyszłym sezonie tak naprawdę znaczenia to co się wydarzyło obecnie..I nie ma w tym co piszę żadnej złośliwości..absolutnie.Po prostu realia finansowe nic więcej.I Ci się przyznam a mówiłem to mojej żonie dziś,że I liga miała swój blask i koloryt a Tbl..cóż to mrówcza praca ..i znów pięcie się mozolne po drabince w górę..ten klimat I ligi i dawna hala chyba mi odpowiadały bardziej:)Będziemy w Toruniu Was oczekiwać w Tbl-u z utęsknieniem..:)mam nadzieję,że inni koledzy z Kutna się nie obrażą,iż piszę tylko do baraka..ale musicie ochłonąć troszkę..panowie bo daliście nieźle czadu z tą napinką i obecnie nie jesteście sobą..no chyba że teraz ukazaliście prawdziwe swe oblicze..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
barakuda

Nie chciałbym Ci odbierać tej radości jaką daje Ci założenie, że w przyszłym sezonie Wy będziecie w TBL a my nie ale obawiam się, że ponownie cieszysz się być może przedwcześnie. Nie twierdzę, że tak nie będzie ale wiem, że to jeszcze nie jest pewne. Założenie Waszego zarządu było takie, że być może nie wygracie ligi ale raczej będziecie w finale a już z pewnością w pierwszej czwórce i wtedy zarząd rozpatrzy przyjęcie zaproszenia. Niemniej jednak Wasza porazka już w pierwszej rundzie play-off tą sytuację zmienia - i to dość znacznie. Co do nas to również nie wiadomo czy takie zaproszenie otrzymamy i czy z niego skorzystamy. I w jednym i drugim przypadku decyzje są jeszcze hipotetyczne i nie traktuj ich jako pewnik bo możesz się ponownie rozczarować. Zapewniam Cię, że nic nie jest jeszcze przesądzone. Na pociechę dodam, że w tym przypadku bardziej wierzę w to, że jednak prezes Barański zdecyduje się namówić kogo trzeba do zaproszenia Was w szeregi TBL niż wierzyłem w Wasz awans osiągnięty w wyniku wygrania ligi. W to jak wiesz nie wierzyłem od początku sezonu i często o tym pisałem. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.