Wątek dotyczący zdjęcia użytkownika

wislok

sarkazm nie, przecież wiesz,że Was bardzo lubię, fajny rysunek, umilenie sobie czasu w Kato:) Kurczę jakbym chciał się tak z Wami sopotkać w takich okolicznościach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

szczegółów nie znam, ja zamiast w Kato byłem na targach przez trzy dni od rana do późnego wieczoru , poza tym na studiach :) No i od 1/4
żadnego meczu nie widziałem.. Ba. Zdobyliście jakieś autrografy?? Była w ogóle taka szansa??

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GoVika

Ja powiedziałam do Alize merci - a ona coś po francusku powiedziała, ale ni w ząb nie mam pojęcia co miała na myśli ;) Generalnie od obu finalistek autograf nietrudno było zdobyć. Alizee 2 razy w strefie kibica, poza tym dawała po meczu (tak zdobyłam) i szczególny szacun dla Camili, która rozdała absolutnie WSZYSTKIM po swoim meczu - a zebrało się chyba ze 100 dzieciaczków podzielonych na 3 grupy w 3 równych miejscach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
GoVika

Może tak być. Zreszta podczas meczu ćwierćfinałowego w pewnym momencie zaczęła tak chamsko krzyczeć w naszą stronę, a dokładniej w moją twarz, że już bałam się klasnąć po jakimś przegranym przez nią punkcie więc oklaskiwałam tylko jej zwycięskie akcje ;P

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Na mnie również, choć przyjaźnie, bo ale krzyczałem dość często i na pewno zapamiętała mnie, nie uważacie? Francesca również, a jak mówili Agnieszce o kibicach i autografach, to spojrzała prosto na mnie. ;D

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

GoVika: to Armani!
Potter: sorry za głupie pytanie, jesteś Armandołem?
Bo sierotki - to o Tobie Salvo - nie słuchają Pottera, jak ten prosi o kontakt i szlajają się po Spodku bez kolegów forumowiczów.

| Odpowiedz
blokuj
GoVika

Ej, może niech to co w Kato zostanie w Kato - jeszcze wszyscy się dowiedzą, ze uciekłam z psychiatryka :P a poza tym pamiętaj, że też mam na Ciebie niejednego haka!

| Odpowiedz
blokuj
GoVika

Tak, tak. Przepraszał, że nie jest obiektywny czy cuś takiego ; ) generalnie miał podczas tego meczu kilka mini zawałów serca jak Aga pucowała linie :P

| Odpowiedz
blokuj
wislok

aTo cały tydzień w Kato?? To chyba majątek0 wyżywienie, nocleg, bilety.. Dusza ekonomisty się odezwała ?? Potter też do finału??

| Odpowiedz
blokuj
GoVika

Nie, nie. Jak napisałam autograf zdobyłam po meczu, a nie w strefie kibica. Ja mam blisko więc sobie dojeżdzałam na poszczególne dni. :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.