Wątek dotyczący artykułu

Niespodzianka na inaugurację - GKM Grudziądz vs. Carbon Start Gniezno (relacja)

Do sporej niespodzianki doszło w Grudziądzu, gdzie miejscowy GKM przegrał z drużyną Carbon Start Gniezno 43:46. Najlepszym zawodnikiem spotkania był Andriej Karpow.

przeczytaj cały artykuł

pawel88

Co mnie cieszy mimo wszystko ludzie co zostali na trybunach aż wyjdą nasi zawodnicy , nie gwizdali na nich,ani nie wyzywali. Podziękowali,bili brawo, pogadali chwilę z Norbim i tak należy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dariusz Modrzejewski

nei ma co gwiazdać, zawodnicy tak samo chcieli wygrać jak i my kibice... zawodnicy, działacze wiedzą co to oznacza przegrać pierwszy mecz i to u siebie, znacznie może to wpłynąc na frekwencję w następnym spotkaniu... niestety czasami nie idzie... to jest sport....

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
klaun

moze dlatego, ze przed ostatnim biegiem na trybunach zostaly jedynie najblizsze rodziny i przyjaciele tych kolesi.

| Odpowiedz
blokuj
Inżynier Mamoń Jestem

az mi się przykro zrobiło, bo przecież nikt by nie mógł mieć pretensji do słabego początku Kościucha czy dwóch wpadek Jeleniewskiego, gdyby nie wtopa na całej lini Ułamka i Drymla. Kościuch wyszedl przeprosić za upadek, a czekało na niego dwóch małych chłopców....prawdziwych z najprawdziwszych kibicow :)

| Odpowiedz
blokuj
P.M.

nikomu nie powinno być przykro wszyscy zawodnicy są rozliczani za każdy występ i powinno im być wstyd że przegrywają na własnym torze a KEMPES jaki z niego strateg???

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.