Wątek dotyczący artykułu

Selekcjoner Makowski podał skład reprezentacji Polski siatkarek na 2014 rok. Brak Skowrońskiej-Dolaty!

Selekcjoner żeńskiej reprezentacji Polski, Piotr Makowski, podał nazwiska 22 siatkarek, które znalazły się w kadrze na 2014 rok.

przeczytaj cały artykuł


kibicc2

Trener chciał powołać najlepsze, ale widocznie spotkał się z odmową z ich strony, inaczej nie byłoby w składzie: Bełcik, Kowalińskiej, Skowrońskiej, a skład byłby w całości młody i odświeżony. Mimo dużej ilości młodych dziewczyn brakuje wielu nazwisk: Mucha, Jasińska, Grejman, Strózik itd. Sytuacja podobna do tej z 2011 roku, kiedy nikt do Matlaka nie chciał przyjechać, teraz nikt nie chce do Makowskiego, ale sam sobie facet dołek wykopał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibicc2

Owszem, doświadczenie połączone z młodością, to recepta zapewne najlepsza, ale czy te powołane doświadczone to jest jakieś wsparcie? Ile ważnych spotkań na międzynarodowym poziomie zagrała Kowalińska, Zaroślińska czy Kaczorowska? Do tego 2 z 3 wymienionych sezon klubowy spędziły na ławce. Nie twierdzę, że trener ma radykalnie odmładzać skład, ale to, że nie ma kilku nazwisk to tylko niestety jego zasługa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.