Wątek dotyczący posta na blogu

Moje myśli.

MATUCH - RSKZ

Drodzy użytkownicy, fani, koledzy, znawcy jest to mój jubileuszowy 20 blog, czemu jubileuszowy?! Składa się na to jeden czynnik 20 tytułów mojego ukochanego klubu, i o tym klubie jest ten blog. Będzie to dość długi blog dużo czytania, ale postaram się streścić, mam nadzieje że podzielicie się opiniami. (…)

przeczytaj cały artykuł


kurs

Ciężko mi się do końca odnieść do tego artykułu bo nie oglądałem za wielu meczów MU w tym sezonie, ale takie pierwsze spojrzenie to na pewno zaskakująco wysokie noty, dość pobłażliwy jesteś dla swoich ulubieńców :D Moys to jest dla mnie absolutna 1, nie mam nic do gościa, ale jak sobie przypomnę Manchester z ubiegłego sezonu, to aż żal dzisiaj się robi jak ktoś mógł tak swoją robotę spartolić. Jeśli chodzi o przyszłość, skoro wierzysz w Moysa to ja też, a czemu by nie ;p może los się dla niego odwróci :) choć Lexon tu ma inne ciekawe informacje na ten temat :) Linia pomocy jest do wymiany, potrzebne są gruntowne zmiany, no i znaleźć trzeba godnego zastępce za Vidica. Bez niego będzie ciężko, ale zobaczymy... MU do biednych nie należą, kasę na pewno wyłożą i pewnie nie małą, o ile chcą wrócić na tron w przyszłym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MATUCH

czemu pobłażliwie?! według mnie oceny są idealne wszyscy z pomocy mają 1 i 2 xD czyli nie zdają egzaminu, wyjątek Januzaj i Mata, oczywiście dziękuję za opinie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.