Wątek dotyczący posta na blogu

Moje myśli.

MATUCH - RSKZ

Drodzy użytkownicy, fani, koledzy, znawcy jest to mój jubileuszowy 20 blog, czemu jubileuszowy?! Składa się na to jeden czynnik 20 tytułów mojego ukochanego klubu, i o tym klubie jest ten blog. Będzie to dość długi blog dużo czytania, ale postaram się streścić, mam nadzieje że podzielicie się opiniami. (…)

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Osobiście dałbym Moyesowi dać poprowadzić Manchester drugi raz i zobaczył co się stanie. Z prostego powodu, uważam, że każdy zasługuje (no dobra, prawie każdy) na drugą szansę. A przebłyski Manchester momentami miał. Poza tym czy rok czasu to wystarczający okres na ocenę pracy trenera? Co do ocen piłkarzy to mocno przegiąłeś z Carrick'iem, który jest bardzo dobrym piłkarzem, no i Giggsem, który miał niezłe występy. Giggs ma 40 lat, ale widziałbym go w szerokiej kadrze na przyszły sezon. Z prostego powodu taki piłkarz się bardzo przyda choćby na ławkę rezerwowych. Co do transferów to Kroos i Reus to byłyby olbrzymie wzmocnienia, ale obawiam się, że pozostaną w sferze marzeń.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.