Dyskusja

Get Well Toruń Betard Sparta Wrocław

Unibax Toruń - Betard Sparta Wrocław
21 kwietnia 2014, 19:00

60 : 30
relacja

Speed58

Wówczas składy również były inne,ale zobaczymy,co pokażą zawodnicy na torze...dobrej zabawy...ja mam dziś frajdę...oglądam 3 mecz z rzędu w jednym dniu :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MRoooWA - LESZNO-COW

co ty z tą scenką?? tak samo jak na stronie meczu włókniarz zielonka smiales sie ze w play off będą gorzów tarnów i zielonka a torun z lesznem walczy o 4 miejsce. ale tak bedzie

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
heniek

Ja w sumie byłem zadowolony z tego, że nie jechali. Jeden pan drugiemu panu chciał udowodnić kto ma większe jaja. No i udowodnili. Kibice i drużyna nie ma tu nic do rzeczy. A bajki o tym, ze mogli się postawić to sobie w swojej firmie zrealizuj i spróbuj olać polecenia właściciela.

| Odpowiedz
blokuj
heniek

Chyba żartujesz kolego. Piszesz jak kibol wiesz? Ci panowie sobie udowodnili. Kluby nie mają nic do tego. My wbrew pozorom nie jesteśmy wrogami. Torunianie jeżdżą u nas my u nich. Derby są super.

| Odpowiedz
blokuj
heniek

zdrówko. Ja kibicuję Apatorowi. To jedyna drużyna z mojego fyrtla a do tego dwóch Bydgoszczan jedzie a raczej jeden bo Emil chory

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.