Wątek dotyczący posta na blogu

Kto będzie czarnym koniem mundialu?

jerrypl

Witam. Dzisiaj na sportowo. Osobiście już czuję emocje przed zbliżającym się mundialem w Brazylii. Wiadomo, że według bukmacherów i fachowców kilka ekip będzie stanowiło grono faworytów - Brazylia, Niemcy, Hiszpania, Włochy, zdaniem niektórych Argentyna (chociaż nie wiem na czym opiera się wiara ludzi (…)

przeczytaj cały artykuł


28Przemek_kapitan_M11

Wybrzeże Kości Słoniowej, jeśli Yaya będzie zdrów, a "słonie" nie będą się kłócić między sobą kto jest idolem samic to może coś wypalić.
Chorwacja, to bardzo nieobliczalna ekipa, a tacy gracze jak Modrić, Olić, Mandzukić, Rakitić, Kovacić to solidne fundamenty.
Chile, mają potencjał, mocne nazwiska z Europy. Nie wiem tylko czy są wystarczająco wyrównani kadrowo.
Nie wierzę w sukces Kolumbii czy Rosji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

W przypadku Chorwacji pojawia się ten sam problem co z Chile - trudna grupa i potem trudna drabinka. Niemniej jeśli wyjdą z grupy i trafią z formą to mogą zaskoczyć. W Wybrzeże Kości Słoniowej nie wierzę. Ta drużyna nie potrafi zdobyć mistrzostwa Afryki, a piłkarze nie tworzą kolektywu. Obawiam się, że mogą nie wyjść z grupy. Z afrykańskich zespołów może Ghana coś ugra, ale mają koszmarną grupę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.