Wątek dotyczący posta na blogu

Kto będzie czarnym koniem mundialu?

jerrypl

Witam. Dzisiaj na sportowo. Osobiście już czuję emocje przed zbliżającym się mundialem w Brazylii. Wiadomo, że według bukmacherów i fachowców kilka ekip będzie stanowiło grono faworytów - Brazylia, Niemcy, Hiszpania, Włochy, zdaniem niektórych Argentyna (chociaż nie wiem na czym opiera się wiara ludzi (…)

przeczytaj cały artykuł


Qauthros

Powiedziałbym że Belgia, ale wykluczyłeś tą możliwość :). Lub Argentyna, w końcu dziwisz się, że ktoś w nią wierzy :).
A poza tym, to dziwię się, że nikt nie wspomniał jeszcze o Bośni i Hercegowinie. Dżeko, Pjanić, Ibisiević, Misimović, Begović, Spahić, Lulić. Naprawdę ciekawy skład, grają dobrą piłkę i wygrali swoją grupę eliminacyjna. No i powinni awansować ze swojej grupy na 2 miejscu. A tak to jeszcze podałbym Chile i Kolumbię, tak jak pisałeś. Może i jeszcze Chorwację.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Bośnia rzeczywiście ma niezły zespół, ale ostatni mecz towarzyski, który obejrzałem z nimi spowodował, że moja wiara troszkę w nich przygasła. Być może to był jedynie wypadek przy pracy. Ale to prawda mają świetne pokolenie piłkarzy i mogą osiągnąć sukces.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.