Wątek dotyczący posta na blogu

Kto będzie czarnym koniem mundialu?

jerrypl

Witam. Dzisiaj na sportowo. Osobiście już czuję emocje przed zbliżającym się mundialem w Brazylii. Wiadomo, że według bukmacherów i fachowców kilka ekip będzie stanowiło grono faworytów - Brazylia, Niemcy, Hiszpania, Włochy, zdaniem niektórych Argentyna (chociaż nie wiem na czym opiera się wiara ludzi (…)

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

W zasadzie powinieneś napisać: Suarez. Bo niestety Forlan to już nie jest ten piłkarz co 4 lata temu, a Cavani od kiedy w PSG zmuszony jest grać na skrzydle, stracił swój instynkt strzelecki. Nie bez powodu Urugwaj zajął dopiero 5. miejsce w eliminacjach, plasując się w tabeli nawet za Ekwadorem. Poza Suarezem niestety większość piłkarzy zrobiła krok w tył. Ostatnio troszkę jakby się przebudzili, ale nie wiem czy to wystarczy. Mają niezbyt mocną grupę i powinni z niej wyjść (w Anglię nie wierzę), ale czy stać ich na powtórzenie sukcesu sprzed 4 lat? Wątpię. W dodatku trudno by ich nazwać czarnym koniem, bo przecież na poprzednim mundialu zajęli 4 miejsce. Co sądzisz o moich kandydaturach?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan

Suarez w takiej formie moze zrobic wszystko.A Cavani w kadrze pewnie sie odnajdzie bo bedzie grał na swojej pozycji.Forlan doswiadczeniem moze pomoc.Maja tez Godina,Muslere.Jest kim grac.Z Twoimi typami sie zgadzam.Podobnie bym wytypował.Kazda z druzyn,ktora wymieniłes moze nawet do 4 dojsc .Osobiscie stawiam na Francje .Oni moga byc najgrozniejsi dla głownych faworytow.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

No ja do Francji zawsze z lekkim sentymentem podchodzę przez moją część rodziny która tam mieszka:) Urugwaj też lubię, 4 lata temu zagrali piękną piłkę, a Forlan był absolutnie genialny na tym turnieju. Teraz może Suarez ich pociągnie do sukcesu, bo z tym, że zrobić może prawie wszystko to ja się zgadzam. Tylko żeby partnerzy sobie przypomnieli jak grali 4 lata temu. Na pewno ich lekceważyć nie wolno, ale są dla mnie lekką niewiadomą.

| Odpowiedz
blokuj
Apator Fan

Tylko żeby partnerzy sobie przypomnieli jak grali 4 lata temu. Na pewno ich lekceważyć nie wolno, ale są dla mnie lekką niewiadomą.

Jasne.Grupa tez niełatwa bo Anglia i Włochy.Chociaz Anglicy maja clowna nie trenera .JEdyna ich szansa jest taka,ze postawi na graczy Liverpoolu,ktorzy sa w wielkiej formie.Ale to nie jest pewne gdyz zawsze Welbecka faworyzował mimo ,ze do Sturridga mu brakuje tyle co mi do Bolta na 100 metrow.Ogolnie na turnieju kibicuje Belgii (fajny skład no i Mignolet,szkoda iz raczej bedzie grzał ławe),Argentynie (genialny skład,fajnie by było jakby Messi potwierdził iz w kadrze tez jest w stanie wygrac cos wielkieg),ANglii (tu pisac nie musze)i Urugwajowi (tez wiadomo dlaczego).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
jerrypl

W Anglików jakoś nie wierzę, chociaż trzeba przyznać, że z grupy zwykle wychodzą. Tym razem mogą nie wyjść, bo Włochy są mocne, a Urugwaj też na papierze jest od nich lepszy.

| Odpowiedz
blokuj
jerrypl

Ja tradycyjnie Meksykowi. Belgii również, super skład. No i Szwajcarii. I może Francuzom. A tak to zobaczę kto będzie grał ładny futbol. Lubię środkowoamerykańskie zespoły, ale Honduras i Kostaryka raczej nic wielkiego nie zwojują:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.