Wątek dotyczący posta na blogu

Kto będzie czarnym koniem mundialu?

jerrypl

Witam. Dzisiaj na sportowo. Osobiście już czuję emocje przed zbliżającym się mundialem w Brazylii. Wiadomo, że według bukmacherów i fachowców kilka ekip będzie stanowiło grono faworytów - Brazylia, Niemcy, Hiszpania, Włochy, zdaniem niektórych Argentyna (chociaż nie wiem na czym opiera się wiara ludzi (…)

przeczytaj cały artykuł


kubala13

Ja stawiam na Chile w tym roku. Liczę, że odeślą do domu, któregoś z europejskich gigantów, zwłaszcza jeśli ich trenerzy wykażą się nadmiernym przywiązaniem do wielkich nazwisk. Vidal + Sanchez + inni, mniej znani wybiegani wojownicy = półfinał (wg mnie) :)
No i jak zawsze liczę, że z tych "mniejszych piłkarsko" Meksyk coś ugra (to chyba jeszcze sentyment z czasów Camposa, L. Hernandeza i Blanco)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Też Meksykowi kibicuję, ale to co się dzieje w tej reprezentacji ostatnio jest niepokojące. Do tego Brazylia i Chorwacja w grupie i ewentualnie ktoś z trójki Hiszpania, Holandia, Chile w 1/8.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.