Wątek dotyczący posta na blogu

Czy Grand Prix już się przejadło?

użytkownik usunął konto

W sobotę 2 runda SGP...jakoś średnio mnie to intersuje...od kilku sezonów moim zdaniem ta impreza pożera swój ogon...12 imprez,ścigania jak na lekarstwo(szczególnie na jednodniowych torach).Masa kontuzji i w sumie wygrywa ten ,któremu jako tako udało się wytrwać...Pamiętam 1dniowe finaly na które czekalo (…)

przeczytaj cały artykuł

Fan85

Witajcie.Pisałem już o tym na innym forum...Ja osobiście kibicuje w tym roku Smolińskiemu (poza Polakami).Mimo iż nieszczególnie za nim przepadam i za jego podejściem do pewnych spraw.GP jest tak skostniałe,że przyda się odrobina świeżej nuty:) Czegoś innego.Uważam,że gość ma papiery na niejedną rundę w tym roku!A to dobrze dla speedwaya w znaczeniu bardziej globalnym:) Takiego kraju jak Niemcy (jego kibiców,torów czy mediów),nam brakuje.Byłoby o nas głośniej,a także ogólnie,ciekawiej na arenie międzynarodowej.A wracając do samego GP i całej otoczki to czy ciut starsi forumowicze np.z Bydgoszczy uważają,że z 15,20 lat temu byłby problem z zapełnieniem stadionu na daną rundę,a tym bardziej w PL???Oki,ktoś napisze,chodziło się na Golloba.Fakt!Ale ja uważam,ze to jest głębszy problem.M.in.właśnie FIM,BSI i ich wojenki czy pomysły.Do tego dodałbym system turnieju (mnie osobiście marzą się finały jak dawniej ABCD i normalna punktacja),ilość turniejów (max 8-10,w tym 1en w Polsce,ew. góra 2i jako GP Europy,najlepiej na Narodowym,reszta np.:USA,N.Zelandia,Czechy,Rosja,Anglia,Szwecja,Dania,Niemcy) itd, itp.Można by pisać i pisać...Generalnie nie idzie to w dobrym kierunku.Niebawem nie tylko Bydzia (o ile jeszcze będzie chcieć!) będzie miała problem z frekwencją...Reasumując tak,moim zdaniem GP w obecnej formie się przejadło.Potrzeba świeżej krwi wśród zawodników oraz świeżego spojrzenia w celu wprowadzenia zmian.Aby ponownie każdy turniej był świętem speedwaya!Pozdro:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
21 GUNS

Jeszcze sprawa niekoniecznie do końca wiążąca się z GP,ale...moim zdaniem zawodnicy startują w zbyt wielu ligach.Dobrze,że u nas w tym sezonie rzadko jedzie liga po GP.Ponadto ciekawe jak runda GP sprawdziłaby się w Stanach?Pozdro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fan85

Zgadza się.Pamiętam jak pod koniec lat 90ych T.Gollob podpisał kontrakt w Anglii z drużyną Ipswich.To było wydarzenie i w Polsce i w GB.Jezdził wtedy tylko w PL i właśnie tam!Dzięki temu ludzie przychodzili na stadiony, bo zobaczyć takiego zawodnika to było coś.Anglia,Polska,GP i tyle.A teraz takiego przykładowo Pedersena przy odrobinie szczęścia można spotkać w zieleniaku;) Także to też jest jakiś tam problem.A co do USA to póki jest Greg to mogłoby to zdać egzamin.Optymalnie byłoby: 8 turniejów w Europie (miejsca tak jak wcześniej pisałem) i dwa poza,najlepiej na początku sezonu.12 rund to za dużo!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.