Wątek dotyczący posta na blogu

Kto będzie czarnym koniem mundialu?

jerrypl

Witam. Dzisiaj na sportowo. Osobiście już czuję emocje przed zbliżającym się mundialem w Brazylii. Wiadomo, że według bukmacherów i fachowców kilka ekip będzie stanowiło grono faworytów - Brazylia, Niemcy, Hiszpania, Włochy, zdaniem niektórych Argentyna (chociaż nie wiem na czym opiera się wiara ludzi (…)

przeczytaj cały artykuł

ikar

no witam towarzystwo ze słonecznego Torunia ( jest 21 :P), dzieci śpią, wypiłem mojego ulubionego drina (finlandia, cola, świeża mięta plus sok z cytryny - polecam) i włączam się do dyskusji, na początek - Jerry swietny pomysl z tematem, A więc jesli chodzi o Wasze typy poniżej - wg mnie Rosja nie da rady, Kolumbię lubie bo mam sentyment do dawnych czasów, kto pamięta Asprillę i jego piekne salta oraz bujną czuprynę Valderammy (pewnie błąd w pisowni)?,to mysle ze moze byc podobnie jak w MŚ w Stanach niestety, presja presja presja, co spowodowała - polecam film o Escobarach...:(, w Bośnię też niespecjalnie wierze, jakoś mnie nie przekonują, na Francuzach tez sie ostatnio zawodzę, no chyba ze Ribery złapie formę, (Jerry pisząc o napastnikach nie wspomniałes o drugiej strzelbie - Grizmannie, Giroud mu do pięt nie dorasta), Grecja - no proszę Was - ile mozna jechac na obronie i fuksie, nie ma opcji. Chile - mocny skład, mogą zaskoczyć. Szwajcaria- bardzo lubię, życze im jak najlepiej, ale chyba az tak daleko - do czwórki nie zajdą. Urugwaj - bardzo konkretny kandydat do najwyzszych miejsc, pomijam oczywistą oczywistość jaka jest gra Suareza i Cavaniego - swoje zrobią, ale najwazniejsza siła tej druzyny jest kto wie czy nienajlepsza defensywa na swiecie, jakich oni tam mają grajków to głowa mała. Czarny koń - jak najbardziej Chorwacja - najlepszy na swojej pozycji na swiecie Modric, genialny w tym sezonie Rakitic i mogący zostać nawet królem strzelców Mandżukic, jestem jak najbardziej na tak!, Belgia - osobiscie tez ich lubie bo juz jedna flaszke dzieki nim wygralem, mianowicie zaklad z kumplem ze wyprzedza Chorwacje w grupie, ale jednak jakos osatnio spuscili z tonu i mysle ze na mistrzostwach mimo wszystko moze byc klapa. Jest jeszcze Japonia - oglądałem ich pare meczyków i graja naprawdę super pilkę, drodzy koledzy nie zdziwcie sie jak zajdą daleko. No i jest jeszcze jedna dryzyna o której nikt nie wspomina - Portugalia, niedoceniana, a jednak - kapitalna obrona, Coentrao, Pepe, Alves, atak troche słabszy, bo głownie opiera sie na Ronaldo, ale kto wie czy to w koncu nie beda jego mistrzostwa, przez kontuzje czy czerwona kartke w lidze sporo w tym sezonie pauzowal, moze byc wypoczety, trzeba przyznac ze swietnie ostatnio rozprawili sie z bardzo mocna Szwecją, więc kto wie...co do faworytów - NIemcy i Hiszpania jak najbardziej tak, Holandia i Argenyna jak najbardziej nie, nie wierze w te druzyny, a Brazylia - jak zle zaczna z Chorwacją to z grupy moga nie wyjsc, ale jesli wyjdą,,,, moga zajsc do finalu, w ich przypadku dochodzi presja, ktora moze zniszczyz kazdego, Reasumując - jak dla mnie czarnymi końmi moga byc Chorwacja i Portugalia, natomiast kto wie czy nie zostanie nim Japonia...pozdro 4 all

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Grecja to już nie jest obrona tylko i wyłącznie. Zresztą by oddać sprawiedliwość to nie było liczenie na fuksa, Grecy w 2004 mieli świetny zespół, ludzie ich pamiętają głównie z dwóch ostatnich meczów, ale poza nimi grali troszkę ciekawszą piłkę. Ale obecnie Grecja ma również bardzo silną ofensywę. Mogą być groźni, w każdym razie są mocniejsi niż 4 lata temu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.