Wątek dotyczący posta na blogu

Kto będzie czarnym koniem mundialu?

jerrypl

Witam. Dzisiaj na sportowo. Osobiście już czuję emocje przed zbliżającym się mundialem w Brazylii. Wiadomo, że według bukmacherów i fachowców kilka ekip będzie stanowiło grono faworytów - Brazylia, Niemcy, Hiszpania, Włochy, zdaniem niektórych Argentyna (chociaż nie wiem na czym opiera się wiara ludzi (…)

przeczytaj cały artykuł

kasyx

Brazylia, Hiszpania, Holandia, Anglia, Włochy, Argentyna, Niemcy i Francja te druzyny z "urzędu" zaliczane są do faworytów. Reszta to niespodzianki. Nawet Portugalia i Urusowie (pomimo 4 miejsca w RPA)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kurs

Czarny koń to ktoś, kto nieoczekiwanie zwycięża, odgrywa wielką rolę w jakichś wydarzeniach, choć nikt się tego nie spodziewał. Ja tam się spodziewam że Chorwacja czy Portugalia namieszają, a z Urugwajem to już w ogóle przegiąłeś :D ja ich stawiam w wąskim gronie faworytów do końcowego zwycięstwa i wiem że wiele innych osób również.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasyx

Czyli do zaszczytnego miana czarnego konia, tak naprawdę powinniśmy zaliczyć Iran, Kostarykę, Australie czy Honduras. Dla mnie jest to drużyna, którą nie zalicza się do grona ścisłych faworytów. Urusowie awansowali do czwórki w RPA, mając jedną z najłabszych grup i po drodze do pólfinału, nie trafili na żadną liczącą się ekipę. Czy ich awans do czwórki był małą niespodzianką? Dla mnie tak. Szanuję Twoje zdanie, ale absolutnie się z nim nie zgadzam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
jerrypl

Awans Chorwatów, Francuzów czy Chile do pierwszej czwórki byłby niespodzianką i o to właśnie chodzi. Tak jak napisał kasyx do grona czarnego konia kandydują zespoły z "drugiego rzędu", bo w przeciwnym razie musielibyśmy wybierać między Hondurasem i Algierią. Warto popatrzeć na typy bukmacherów - co ciekawe z ekip tutaj najczęściej wspominanych najwyższy kurs jest na Chorwatów - w okolicy 170. Na Francuzów po ostatnich dobrych meczach rzeczywiście mocno spadł.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
jerrypl

Francuzi według mnie nie. Może to troszkę uległo zmianie po ostatnich świetnych meczach, ale raczej nie byli przez fachowców wymieniani w pierwszym rzędzie faworytów, a nawet w drugim rzędzie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.