Wątek dotyczący posta na blogu

Kto będzie czarnym koniem mundialu?

jerrypl

Witam. Dzisiaj na sportowo. Osobiście już czuję emocje przed zbliżającym się mundialem w Brazylii. Wiadomo, że według bukmacherów i fachowców kilka ekip będzie stanowiło grono faworytów - Brazylia, Niemcy, Hiszpania, Włochy, zdaniem niektórych Argentyna (chociaż nie wiem na czym opiera się wiara ludzi (…)

przeczytaj cały artykuł

pablo80

Pamiętam, jak w latach 90 tych wiecznym "czarnym koniem" była Hiszpania, aż wreszcie zaskoczyło. Jak dla mnie każdy po za Hiszpanią, Brazylią, Argentyną i Niemcami jest czarnym koniem do zwycięstwa. O wcześniejszych fazach nie pisze, bo to loteria czasami, po tym co zrobił Kamerun w 1990 czy Senegal w 2002, a nawet cztery lata temu Urugwaj wszystko jest możliwe. Szwajcaria już raz pokazała Hiszpaną, że są mocni, więc zobaczymy. Dla mnie chyba i tak najważniejsze byle nie było sędziowania jak w Korei, no i bez kontuzji :)
A głównym czarnym koniem mogą być demonstracje i rozruchy na ulicach które mogą zepsuć mistrzostwa, a tego bym nie chciał :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kurs

To chyba inaczej rozumiem znaczenie "czarnego konia" :) Nie wyobrażam sobie nagłówku w mediach np. po zwycięstwie Brazylii w finale, że to jest właśnie czarny koń turnieju... Kupy się to nie trzyma ;p Dla mnie czarny koń to np. Korea w 2002, wydarzenie którego nikt się nie spodziewał, a nie jakieś malutkie zaskoczenie typu, Francja czy Portugalia w półfinale. Ale to nie ważne. Do grona faworytów zaliczam Hiszpanie, Argentynę, Niemców i Urugwaj. Swoją drogą stawka jest na prawdę bardzo wyrównana, nie ma repry na którą można stawiać w ciemno, a z 'drugiej linii' atakują tak solidne drużyny jak Chile, Belgia czy Szwajcaria które jak trafią na 'swój dzień' to w pojedynczym meczu są w stanie wygrać z każdym. Zapowiadają się świetne mistrzostwa :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.