Wątek dotyczący posta na blogu

Czy Grand Prix już się przejadło?

użytkownik usunął konto

W sobotę 2 runda SGP...jakoś średnio mnie to intersuje...od kilku sezonów moim zdaniem ta impreza pożera swój ogon...12 imprez,ścigania jak na lekarstwo(szczególnie na jednodniowych torach).Masa kontuzji i w sumie wygrywa ten ,któremu jako tako udało się wytrwać...Pamiętam 1dniowe finaly na które czekalo (…)

przeczytaj cały artykuł

Nevermore

Chyba większość z piszących tutaj poruszyło wszystkie ważne kwestie w temacie powolnego upadku GP. Kiedyś to musiało nastąpić i liczę, że dzisiejsza mizeria pod względem frekwencji w Bydgoszczy da cwaniaczkom z bsi trochę do myślenia. Przez prawie 20 lat udało mi się "pozwiedzać" trochę stadionów w Europie i w większości przypadków było to święto żużla. Od kilku lat to już nie to samo GP, spowszedniało i stało się nijakie.
Moim zdaniem 4-6 rund to max jaki może być i oczywiście zmiana podejścia bsi o 180 stopni.

Dziś w tak pięknych okolicznościach przyrody może uda się przy grillu i małym co nieco % ;) obejrzeć bydgoskie gp, ale czy będzie warto, to się okaże.

Bardziej jednak czekam na tradycyjną u mnie majówkę u rodziny we Wroclove i niedzielny mecz z Unią :). I komu tu kibicować, skoro rodzina z Leszna też będzie ? Takie coroczne rozterki, gdy spotykają się moje "rodzinne" zespoły, a jest ich trochę.
Znów trochę siwych włosów przybędzie, ale takie życie ;).

pozdrawiam i do 4 maja ... może gdzieś tam też do zobaczenia :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nevermore

Też to zauważyłem, że co roku podobny skład, ale całkiem przyjemny. Hunter NR 1 i dobrze, że w sobotę, ale resztą też nie pogardzę :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
21 GUNS

Też się przejdziemy,taka świecka tradycja już...;0)Ostatnio zmokliśmy jak diabli,ale lepsze to niż pochody 1 majowe...;0)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.