Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

Komentarz usunięty przez użytkownika
wislok

Zaskoczyłeś mnie lekko. Inna sprawa,że nie wiem,ale np. moim celem tu jest zgoda z samym sobą, więc piszę rzeczy, które mogą nie każdemu się spodobać jak np. post o kanonizacji. Także wątplię by Sekup ograniczył swoją naturę i styl komentarza w obawie,że cię straci jako obserwującego. Ta funkcja służy Tobie, bo to Ty układasz kokpit swój,a nie jemu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom_J

Nie komentuję merytorycznie. Może tylko "technicznie": Ogólnie jestem przeciwny tej funkcji blokowania jako takiej i po prostu się "głupio" czuję wobec siebie samego, że muszę używać tego mechanizmu w tym jednym przypadku. Chciałbym, żeby to nie było potrzebne i szukam jakiegoś wspólnego mianownika z Sekupem, nawet jeśli miałaby to być dopiero jakaś liczba pierwsza zawierająca 17 milionów cyfr (znaleziono ostatnio taką) ;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom_J

OK Wislok masz o tyle rację, że ostatnie zadanie nie było potrzebne. Modyfikuję to:
--->

Do Sekupa:

W ramach testu odblokowałem i ponownie obserwuję, ale to nie znaczy, żebym w jakikolwiek sposób zmienił mój wybitnie krytyczny stosunek do Twoich wybitnie godnych krytyki postów na wiadome tematy nietenisowe. Których to tematów nie musimy nazywać po imieniu bądź omawiać, bo znamy dokładnie nasze zdanie na ten temat.

| Odpowiedz
blokuj
sekup

Witam!
Cieszę się z tej decyzji tym bardziej że z pewnością nadarzy się okazja powrócić do tematów, których ja dotychczas jedyne dotykałem nie kusząc się o ich rozwinięcie. Nie sądzę by była w tobie silna wola trzymania się z dala od tego piekiełka. Oj, będzie się działo...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.