Wątek dotyczący artykułu

Znamy pary play off TBL!

PGE Turów Zgorzelec zagra z AZS Koszalin kolei Stelmet Zielona Góra z Asseco Gdynia w play off Tauron Basket Ligi. Prezentujemy wszystkie pary ćwierćfinałowe.

przeczytaj cały artykuł

szurszacz

jesteś z zielonej, nie lubisz turowa więc kibicujesz asseco. więc nie wpiepszaj się ze swoimi śmiesznymi komentarzami, ja o zupie, ty o du..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DonZG

Kibicuję tylko i wyłącznie Zastalowi!!! Widziałeś mój pierwszy komentarz pod tym tematem? Jak myślisz, dlaczego to napisałem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szurszacz

dobra, ok. tylko piszesz jak kolejne dziecko w internecie, zamiast kibicować stelmetowi , wolisz żeby turów przegrał. no racja - kibic z zielonej góry

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Komentarz usunięty
DonZG

A pojęcie IRONIA jest Ci znane? Wyjeb..ne mam na to kto w tej parze zwycięży... To co napisałem, jest wariacją na temat rzekomego "kibicowania" kilku gówniarzy z Turowa niemal wszystkim zespołom w lidze, które w danym dniu walczą z Zastalem... Jak widać... Gdy oni pajacują, wszystko jest ok... Ale gdy ktoś próbuje ich parodiować, już jest wielkie oburzenie... Tego można się było spodziewać!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|6)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Pajer

Żałosne jest twoje płakanie...przed prawie kazdym meczem Turowa pewne neogimby tez pisaly takie rzeczy i nikt nie placze tylko ty nie majac za grosz obiektywizmu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
DonZG

Płakanie? ...Ale się uśmiałem... Nie dość że szydzę w kłujący Was w d.pę sposób z tego co tu na forum wyprawiacie w tym sezonie, to jeszcze Ty mnie rozbawiłeś... Dzięki!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Ulonkana

A co my takiego tutaj wyprawiamy ? ile jesteś na tym forum, że wszystkowiedzący jesteś. Widziałeś co się rok temu działo z waszej strony ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
DonZG

Ja? Ile jestem? Jakieś 7 lat, z czego jakieś 6 pod tym nickiem... Jak zaczynałem przygodę z SF, to Zastal odpadał w walce o awans ze Stalą Stalowa Wola! Od tamtego czasu jestem tu stałym bywalcem i dokładnie wiem i pamiętam od czego zaczęła się ta cała napinka... Jak chcesz, to możemy o tym porozmawiać...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Fusion

Zgadzam sie z toba, ze posrod kibicow ze Zgorzelca jest kilku, co przed kazdym meczem Stelmetu musza napisac "niech wygra Rosa / Anwil / Trefl itd" byleby zaczac zaczepki... Wszyscy widzielismy to nie raz i najlepiej nie reagowac :)... My po swojej stronie mamy weza, ktorego celem zyciowym jest wyprowadzic kibicow Turowa z rownowagi i soczystego, ktory lubi pozaczepiac... Tez dobrze pamietam napinki Turowa sprzed roku czy dwoch i dziwi mnie, ze mimo niemilego doswiadczenia kibicow ze Zgorzelca z poprzednich sezonow... jest cala masa kibicow, ktorzy dalej zyja tylko po to, zeby sie ponapinac... wieszaja sobie medale... itd itp... I zeby nie bylo... nie mam zadnych wontow do Turowa Zgorzelec! Dobrze zbudowana druzyna - powazny kandydat do mistrzostwa - lider TBL w tym sezonie! My kibice Stelmetu znamy swoje miejsce w szeregu... w tym sezonie jak narazie jestesmy z wami na minus... i mamy gorsza pozycje... ale to STELMET broni mistrzostwa... i ma takie same szanse go obronic jak i wy zdobyc...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.