Wątek dotyczący artykułu

Frekwencyjny koszmar w Bydgoszczy. Brak Golloba czy pstryczek w nos BSI?

Gdyby tylu kibiców przyszło na SGP w Terenzano czy Gorican, można by to zrozumieć. Ale w Bydgoszczy ledwo 5 tysięcy widzów na Grand Prix? Brak Golloba, wysokie ceny biletów, a może bojkot BSI?

przeczytaj cały artykuł

Ornitopod

Na fatalną frekwencję złożyły się wszystkie czynniki. Od cen biletów (kosmos), poprzez nieobecność Golloba (ale i też Emila, jak sądzę), do sporu o GP/SEC i SBP. Nie bez znaczenia była też kwestia, do kogo trafią zyski z biletów z turnieju, bo było to jakoś mętnie wytłumaczone. Ale ogólnie rzecz biorąc obawiam się, że kibic bydgoski to kibic sukcesu. A przez ostatnie 20 lat w Bydgoszczy sukces=Gollob, co widać po stale spadającej frekwencji. Na SWC ceny biletów muszą oscylować wokół 50 zł bo inaczej będzie kolejny dramat. I nie dostawiajmy już lepiej tej trybuny...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (24|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Xedos

A nie masz wrażenia że to znów pstryczek Torunia wobec BSI i sąsiada z za miedzy? Dwóch, żużlowców z Torunia dostało kasę by nie występować w cyklu .... przypadek?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Xedos

Nie wiem czy to prawda ale to tylko moje wrażenie jeżeli chodzi o Golloba to jeszcze przyjąłem ze zrozumieniem, ale przypadek Emila troche trąci myszką

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Artt

Naciagasz fakty.Kontrakty maja podobne jak rok temu a Tomek nie ma nawet na czapce sponsora......Emil 1mln w plecy ....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.