Wątek dotyczący artykułu

Frekwencyjny koszmar w Bydgoszczy. Brak Golloba czy pstryczek w nos BSI?

Gdyby tylu kibiców przyszło na SGP w Terenzano czy Gorican, można by to zrozumieć. Ale w Bydgoszczy ledwo 5 tysięcy widzów na Grand Prix? Brak Golloba, wysokie ceny biletów, a może bojkot BSI?

przeczytaj cały artykuł

Xedos

Moje subiektywne zdanie jest takie. NC+ nie płacę bo mam internet, GP nie jadę bo mam internet. Ot całe wytłumaczenie. Po co płacić 100 plus dojazd za słabą widoczność i nie pewną pogodę? Po co wspierać firmę, która czerpie z polski tyle korzyści i kasy nie dając nic w zamian. Po co nam BSI wróćmy do lokalnych turniejów zaprośmy gwiazdy i będą pełne trybuny. Wszystko kodowane za kupę pieniędzy mówię NIE.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ADITRN

skoro polacy to wszystko napedzaja, to sami to sobie zorganizujmy, jesli cala polska odwrocilaby sie od gp, fim napewno musialby cos zrobic, bo gp bez polski umarloby w dwa sezony. jestem pewien, ze one sport duuuuzo lepiej, atrakcyjniej by zorganizowalo walke o mistrza swiata!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tyrion

Sorry, to może z kobietą też się nie kochasz bo masz internet?
Wybacz, ale są rzeczy, których nie należy robić "przez internet" i jedną z nich jest oglądanie żużla. Mam nadzieję, że zrozumiesz kontekst mojej wypowiedzi, jej celem nie było obrażenie Ciebie.
Pozdro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Xedos

Sorry ale napisałem takie trudne słowo "subiektywne" i to w konkretnym celu, no ale czytać a rozumieć to dwie różne sprawy. Moim celem nie nie jest obrażanie Ciebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.