Wątek dotyczący artykułu

Niesamowita metamorfoza Kasprzaka. Przed rokiem "olimpiada", a teraz triumf

Rok temu niedostępny dla dziennikarzy, w samotności przeżywający porażkę. Teraz uśmiechnięty, wyluzowany i chętnie udzielający wywiadów. Nie tylko pod względem sportowym "KK" przeszedł metamorfozę.

przeczytaj cały artykuł


joker1978

Przestańcie robić z albinosa czyli z Krzysia już mistrza Smoliński też wygrał juz jedno GP może on zostanie mistrzem albinos niech będzie skromniejszy w wypowiedziach bo później mniejsze rozczarowanie a w tedy możecie jeździć tramwajem waszym dookoła waszego ratusza a ciągnąć go bedzie wasz ukochany prezas cygaro hehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krakowiaczekk

Wole zeby mistrzem zostal Kasprzak niz Hampel. Bo ten poza startem nic soba nie prezentuje i co najwyzej go na trasie łykaja bo on praktycznie malo kogo lyka. Co innego kasprzak ktory i po trasie wyprzedza

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
karol3414

Przecież on jest zdecydowanie skromny w swoich wypowiedziach, a już na pewno skromniejszy niż Smolinski.
Ale faktycznie, pompowanie balonika przez kibiców i media może zaszkodzić Kasprzakowi. Właściwie do SGP przystępował w tym roku z czystą głową, cała presja mediów się odkładała na Jarku, teraz Krzychowi też się dostanie jej część i będzie potrzebował jeszcze więcej spokoju, ale tak jak sam powiedział, łatwiej jest o spokój jak idzie dobrze, a jemu na razie idzie dobrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.