Wątek dotyczący artykułu

Spotkanie w Zielonej Górze imprezą podwyższonego ryzyka. Roman Karkosik i Mateusz Kurzawski nie wejdą na stadion!

Nie tylko Sławomir Kryjom nie wejdzie na mecz Unibaksu Toruń w Zielonej Górze. Działacze mistrza Polski nie chcą widzieć na swoim stadionie członków Rady Nadzorczej i prezesa Mateusza Kurzawskiego.

przeczytaj cały artykuł


Zdzisław Wiśniewski

DEBILIZM. Co to ma znaczyć? - cytat - "Zgodnie z przepisami Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych, organizator imprezy masowej podwyższonego ryzyka może zakazać na nią wstępu osobom, w przypadku których zachodzi uzasadnione podejrzenie, że w miejscu i w czasie trwania imprezy masowej mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa imprezy masowej." - Przecież to dotyczy kibiców a nie co do działaczy z klubu. Niech w końcu ktoś się opamięta. To jest WOJNA? Odbije się to na na wiernych kibicach i powstaną niesnaski. To jest "SZOWINIZM - działanie zaborcze i kłócenie narodu" (w tym wypadku kibiców żużlowych). Czy ma powstać to co dotyczy kibiców piłki nożnej? Już tak miło było patrzeć na wspaniałą atmosferę i piękne dopingowanie zawodników na stadionach żużlowych z duchem Fair Play, a teraz ma to wszystko pójść na marne. OPAMIĘTAJCIE SIĘ DZIAŁACZE WSZYSTKICH KLUBÓW.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.