Wątek dotyczący posta na blogu

III runda rozgrywek EE oczami Kibicoww

knight of steel

Trzecia runda zapowiada sie bardzo ciekawie hitem kolejki jest mecz ubieglorocznych finalistow Falubazu oraz Unibaxu moim zdaniem prawdziwym hitem 3 kolejki jest mecz pomiedzy Tarnowem a Gorzowem.Sparta Wroclaw - Unia Leszno Wroclawianie napewno nie liczyli na taki poczatek rozgrywek po dwoch rundach (…)

przeczytaj cały artykuł

-Matall-

Tarnów też jest na fali...kusi mnie, by postawić na remis ;)
Mecz w ZG.... tutaj to dopiero twardy orzech. Składy awizowane bardzo mocne, choć zestawienie par w ZG uznaję za dość...zaskakujące (Dudek z Alexem). Toruń jednak musi to wygrać i w końcu pojedzie w pełnym składzie, i jeśli nic się nie wydarzy złego, to myślę, że wynik może być dla Torunia korzystny. Szczerze liczę również na kolejną niespodziankę w wykonaniu Gdańska, dużo zależy od tego czy wystartuje MJJ. Został Wrocław, któremu motywacji nie brakuje, ale brakuje sprzętu... kolejna przegrana u siebie? Liczę na to, że Spartanie dadzą radę postawić się Leszczynianom, którzy również niekoniecznie zachwycają formą i wygrają to spotkanie.
Pozdrawiam! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mcz_speedwayfan

oby tak bylo :) postawilem na taki typ ze wzgledu na atut wlasnego toru i Cieslaka. Remisem bym nie pogardzil a uszczesliwilaby mnie wygrana staleczki :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dawid barlinek

Remisem też bym nie pogardził.ale po cichu liczę na niespodzianke na naszą korzyść .... szkoda że dwa tak silne zaspoły musiały już trafić na siebie. bądzmy dobrej myśli.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.