Wątek dotyczący artykułu

Stelmet pokazał klasę na rozpoczęcie play off!

Udane rozpoczęcie fazy play off przez mistrzów Polski. Stelmet Zielona Góra bezproblemowo pokonał Asseco Gdynia 84:66 i prowadzi w ćwierćfinale 1:0.

przeczytaj cały artykuł

Janusz Jasinski

Przeczytałem z uwagą wszystkie głosy i każdy z Was ma trochę racji. Dla mnie najważniejsza jest pasja którą macie do koszykówki i niektórzy także dla Stelmetu. Nigdy nie chciałem obrazić kibiców ale zmobilizować do działania. Jeżeli potrzebujecie pomocy ze strony klubu to się o nią zwróćcie do Kasi Marciniak. Szanujcie historie ale żyjcie teraźniejszością : załóżcie stowarzyszenie, demokratycznie wybierzcie zarząd, rozbudujcie klub kibica do min 300 osób a klub zapewni darmowe wejścia na wszystkie mecze - zaoszczędzone pieniądze przeznaczcie na oprawy a jak chcecie wyjechać na mecz wyjazdowy też pomożemy finansowo ale zmieńcie się w profesjonalny KK godny Mistrza Polski. Bierzcie przykład jak rozwija się projekt Cheeleaders Zielona Góra - w przyszłym roku jestem pewny, że będą w final4 Euroligi. A co do transparentu to był "Czarkowski, Rajewicz o doping prosicie a nas się wstydzicie" ale co tam na mnie można wylać wszystkie pomyje bo jestem gruboskórny...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (34|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fill-up

no widzisz Don. i masz konkret. wiec przestan sie DONsać i bierz sie do roboty, kolejny mecz w niedziele. nie zmarnuj szansy. a panu JJ szacun za wyciagniecie reki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DonZG

No i widzisz... Ty mi każesz się brać do roboty? A może w niedzielę wreszcie odpuścicie sobie napychanie się popcornem i nam pomożecie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ogrod87

Musicie się pogodzić, że nie wszyscy chcą w taki sposób dopingować. W momencie, gdy prowadzący krzyczy do ludzi z dziećmi "wstawać k***a" to KK traci jakąkolwiek sympatię. Mi podoba się, jak zagrzewa kibiców ten z megafonem za koszami. W żartobliwy sposób. Dzięki temu ludzie sami się przesiadają do tych sektorów, żeby troche pokrzyczeć i pomachać przy rzutach osobistych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
DonZG

Bez przesady... Takie odzywki to raz na ruski rok lecą, i to tylko w granicy sektora KK... Chodzi o to, że ludzie kupują bilety po zniżce w ramach decydowania się na aktywny doping, a potem siedzą i bawią się telefonami albo dłubią w nosie... To irytuje prowadzących doping i nie dziwię się... To sektor o specyficznych wewnętrznych zasadach... Jak się komuś nie chce dopingować, a tylko sępi na tańszy bilet, to potem jest jak jest... U nas i tak jest plaża... Kto był chociażby na sektorze dopingującym Falubazu ten wie, że lipy nie ma!!!

| Odpowiedz
blokuj
honda23

Mialem nie pisac ale Ty poruszyles ten temat kolesia z megafonem czyli moich kumpli . Oni sa nie za bardzo lubiani przez KK wlasnie przez to ze pobudzaja publike do dopingu bo tylko KK to moze robic . W zeszlym sezonie byla niemila rozmowa w autokarze chyba to byl wyjazd do Zgorzelca . KK sie bulwersowal za to ze stoja z megafonem . Szkoda ze KK nie potrafi np. zrobic takiej akcji jak oni ostatnio na Swieta dali koszyk z jajkami za to pewnie tez juz maja minus . Pozdrawiam DonZg mam nadzieje ze mnie nie zbeszta kumpel ze szkoly hehehehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ogrod87

I gołym okiem widać, ze częściej ludzie wstają do Twoich znajomych a nie do KK. Sam, jak akurat siedzę za koszem, to chetnie pomacham.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
DonZG

Siemanko:-) Kumple to kumple:-) Każdy ma swoje zdanie, a i tak nie przeszkadza to żeby nadal pozostali kumplami;-) Szanuję Twoje zdanie, choć mogę mieć inne;-)
To samo powinno być na hali między KK a resztą... Patrzeć przez pryzmat głośnego dopingowania drużynie której przyszło się kibicować, a nie przez pryzmat tego, że "ja nie będę bo ten krzyknął to, a tamten zrobił tamto"... Mi też się zdarza, że nie krzyknę czegoś co mi nie odpowiada... Ale to nie znaczy że będę strzelał focha i nie kibicował wcale, bo tym drużynie na pewno nie pomogę;-)
A co do Twoich kolegów... Osobiście mi w niczym nie przeszkadzają... Dlaczego? Bo mają zupełnie inne zadanie na hali niż KK! Niech robią swoje za koszami i dalej deprymują rywala... I dopóki będą to odmienne, wzajemnie nie wykluczające się zadania, wszystko będzie OK!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.