Wątek dotyczący artykułu

J.P. Prince najlepszy w kwietniu

J.P. Prince został uznany przez Polską Ligę Koszykówki najlepszym graczem kwietnia. Amerykanin już drugi raz w sezonie otrzymał podobną statuetkę.

przeczytaj cały artykuł

mmła

Weterynarz raczej !tyle jego, co z siebie pajaca porobi. A moze to skutek uboczny jakichś eksperymentów medycznych JJ ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Austin Stevens

jestem daleki od pomawiania kogoś czy oskarżania ale jako kibic koszykówki mam prawo do oceny i uważam że pan JJ nie tyle co kręci a raczej nie potrafi się przyznać do własnych błędów przez co popełnia kolejne tym razem słowne. poprzez próby wytłumaczenia poprzednich. wcześniej wystarczyło, że popsioczył na Turów i powiedział że Zg jest lepsza i jakoś sytuacja się gładziła. Teraz jest problem wyższej miary. po czym tak sądzę?! ano po tym że kibice zg zaczeli wylewać swoje żale publicznie na sf. tylko też w sposób charakterystyczny osadzając jedni pana JJ drudzy własny KK, a nie próbują albo nie chcą publicznie doszukać się przyczyny. a wg mnie przyczyna jest prosta gdyby pan JJ walnął się w pierś i powiedział moja wina z polityką transferową i z WJ byłoby po wszystkim i ludzie powróciliby na trybuny. a właściciel klubu tłumaczy to selekcją i zastępstwem... hmmm ciekawe. jest on bardzo dobrym biznesmenem i nie sądzę że w biznesie zrobiłby taką selekcję czyli np. postanowiłby w zielonej górze wybudować 12 marketów muszkieterów, a jeżeli 4 z nich nie przynosiłyby zysku to je zburzył i wybudował w innych miejscach. dlatego moim zdaniem w ostatnim wywiadzie dla rzg się pogrążał i niepotrzebnie atakował prowadzącego. niewygodne pytania? no ale i tak kibice usłyszeli wykrętki. dla częsci kibiców to wystarczy i przychodzą na mecze, innym szkoda wydanej kasy na karnety i też przychodzą, a część czeka na przyznanienie się do błędu pana JJ. to jest moja opinia i ocena, nikogo nie oskarżam ani nie pomawiam. jako kibicowi Turowa jest mi to na rękę ale już jako kibicowi polskiego basketa to nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.