Wątek dotyczący artykułu

Nicki Pedersen kończy mecz z żółtą kartką

W ostatniej gonitwie dnia Nicki Pedersen ujrzał żółtą kartkę. Duńczyk spowodował upadek Tai'a Woffindena na wyjściu z pierwszego łuku.

przeczytaj cały artykuł

fan UL

kilka czynników się złożyło na porażkę/remis, moim zdaniem:
- bieg juniorski remisujemy z "najsłabszą" parą juniorów w lidze, miliśmy juniorami kosić 5:1 a jest mizeria
- 0 pkt Zengoty, wystarczyło zdobyć 1 pkt i byśmy wygrali
- bracia Pawliccy niestety kolejny raz pokazali że na nominowanych nie można na nich liczyć, nie wiem czy się spalają czy maszyny po cało tygodniowych szarżach już nie jadą, czy w rękach sił brak? może tak jeszcze kilka memoriałów w Niemczech i liga Wenezuelska do jazdy bo 6 zawodów w tygodniu to za mało...
- zachowanie Dzika w 15 biegu, czy w parkingu nikt nie umiał mu wytłumaczyć że 2 pkt dawały zwycięstwo?
Meczu na żywo nie widziałem i nie wiem jak to wyglądało na torze, dlatego podsumowania dokonałem na podstawie audycji radiowej i własnych przemyśleń. Żałować możemy jednego, że tak łatwo zrezygnowaliśmy z Kildemanda przed sezonem....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

To Mikkel miał większe szanse na 1 punkt więcej niż Grzesiu... Z relacji w Elce wynika, że dziś nie istniał. A Mikkel w pierwszym swoim biegu (rywale Jędrzejak i Batchelor) prowadził, ale dał się wyprzedzić obydwóm rywalom. Oczywiście nie mam pretensji do Mikkela, wykonał 400% normy i należy mu się premia!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
You Dash

Jeszcze jeden plus widzę. Mikkel punktował, Damian punktował, więc obydwoje mogą być straszakami dla Grzegorza, jeśli się szybko nie ogarnie. W Gdańsku musi nam przyświecać jeden cel: 2 punkty. Podobnie za tydzień z Falubazem.

| Odpowiedz
blokuj
kubalip

bylem widzialem : zengi pol prostej w tyle nawet na szpryce sie nie łapał. a mikkel ładnie plnnie pedzil do przodu, nie popełniał błędów, prawie jak Leigh

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentator Widmo

No cóż gdyby to był Leigh Adams za dawnych lat ostatni bieg 1 pole startowe to albo by wygrał start i pognał po 3pkt. albo walczył by na trasie żeby wyprzedzić kogoś ze Sparty i chociaż te 2 oczka zdobyć. Dobrze że Unia 5-0 nie przegrała tego biegu bo i takie myśli już miałem. Niestety ten skład Unii w tym roku jest taki trochę na przymus. Ale z drugiej z Emilem w składzie dziś Unia by przegrała.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.