Wątek dotyczący posta na blogu

Podsumowanie 3 kolejki Enea Ekstraligi (Sezon 2014)

Romek z Weronek -Kurski-

Na plus: + Rewelacyjni Tarnowianie: Ekipa z Tarnowa już po raz kolejny potwierdziła, że w tym sezonie na swoim obiekcie może być po prostu nie do zatrzymania. Początek spotkania należał zdecydowanie do gospodarzy a im dalej w las tym Gorzów gasł i dopiero w ostatnim biegu goście zaliczyli biegowe zwycięstwo. (…)

przeczytaj cały artykuł

Franek_Kimono

Dziękuje Panie Janie ;) Życzę aby Twoja drużyna w końcu odbiła się od dna i w teamie w końcu zapanował porządek i pojawiła się dobra atmosfera :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jan Cygan Elektryk

nie nie nei! bo mnie wkurw taka sytuacja jestem wylewny bo to nie jest drużyna to indywidualiści ! taka prawda kasa jest jest przyjechać odwalić swoje a winiki drużyna kibice w dupie znimi taka prawda
prawdziwa drużyna to taka która nawet po przegranym meczu umie sie zachowac wyjść do kibiców a nie spier do parku i heja kasa jest jest !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Franek_Kimono

Zgadza się, w miarę podobna sytuacja była w Rzeszowie, a jak się skończyło to wszyscy wiemy. W teamie z Torunia potrzebny jest powiew świeżości w samym zarządzie który jak widać nie radzi sobie z tym wszystkim, tak więc odbija się to również na zawodnikach. Darcy Ward ostatnio zarządzał podwyżki a jeszcze do nie dawna żużel był dla niego czystą przyjemnością i to było najważniejsze... Niestety gdy poczuję się zapach pieniążków to w wielu przypadkach tak to właśnie jest. Brak sportowej motywacji bo wiadomo, że po meczu i tak czeka na mnie walizeczka pełna gotówki... Nie tędy droga.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.